40 مقاله برای همایش روز ملی خلیج فارس برگزیده شد

40 مقاله برای همایش روز ملی خلیج فارس برگزیده شد

40 مقاله برای همایش روز ملی خلیج فارس برگزیده شد

نشست تبیین و تعیین سیاست‌های اجرایی و تبادل نظر درباره موضوعات و محورهای پیشنهادی «روز ملی خلیج فارس» با حضور استاندار هرمزگان برگزار شد.

ایسنا ، بابک ارسیا رییس مرکز گردشگری علمی فرهنگی دانشجویان ایران وابسته به جهاد دانشگاهی و دبیر دهمین همایش ملی خلیج فارس در این نشست، با اشاره به سابقه‌ی 10 ساله جهاد دانشگاهی در برگزاری همایش ملی خلیج فارس با رویکرد علمی پژوهشی، عملکرد و فعالیت‌های صورت گرفته در این دوره از همایش را تشریح کرد.

ارسیا اظهار کرد: در حال حاضر 689 مقاله به دبیرخانه‌ی همایش فرستاده شده که ضمن ارزیابی‌های اولیه، داوری این مقالات از 15 اسفند تا 15 فروردین ماه امسال توسط 14 استاد تمام، 18 دانشیار و 21 استادیار دانشگاه‌های کشور انجام شد و از این تعداد نزدیک به 40 مقالات برگزیده شد که در قالب کتاب دو جلدی مجموعه مقالات منتشر خواهد شد و برخی از مقالات برگزیده نیز به شکل پوستر در روز همایش ارایه خواهد شد.

دبیر دهمین همایش ملی علمی پژوهشی خلیج فارس ادامه داد: محورهای همایش شامل فرهنگ، هنر، معماری، ادبیات، گویش، زبان، مردم‌شناسی، فرهنگ عامه، گردشگری، تاریخ، هویت، جغرافیا و محیط زیست خلیج فارس است و پنل‌های تخصصی همایش نیز با محوریت این موضوعات برگزار می‌شود.

دهمین همایش ملی علمی پژوهشی خلیج فارس از تاریخ 9 تا 12 اردیبهشت امسال برگزار می‌شود.

/117/

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه