15 آبان آخرین فرصت تولید و ارسال فیلم نمایش‌نامه‌های سومین جشنواره تئاتر سوره

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

15 آبان آخرین فرصت تولید و ارسال فیلم نمایش‌نامه‌های سومین جشنواره تئاتر سوره

15 آبان آخرین فرصت تولید و ارسال فیلم نمایش‌نامه‌های سومین جشنواره تئاتر سوره

15 آبان‌ماه آخرین فرصت تولید و ارسال فیلم نمایشنامه‌های قبول قطعی و مشروط سومین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان «سوره» اعلام شد.

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کودک و نوجوان، حجت الله ناظری، دبیر اجرایی سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره، با اعلام این خبر، گفت: دبیرخانه جشنواره به تمامی نویسندگان و کارگردانانی که نمایشنامه آنها به صورت مشروط پذیرفته شده بود، موارد مورد نظر هیئت داوران بازخوان را اعلام نموده تا هر چه سریع‌تر با تصحیح موارد گفته شده در نمایشنامه‌ها، اقدام به تولید نمایش نمایند.

 

وی افزود: گروه‌هایی که تمایل دارند در این جشنواره شرکت نمایند اما نمایشنامه خود را برای این جشنواره ارسال ننموده‌اند، در صورت مطابقت نمایش خود با موضوعات جشنواره، می‌توانند تا 15 آبان‌ماه، فیلم نمایش خود را به دبیرخانه سومین جشنواره تئاتر کودک و نوجوان سوره ارسال نمایند.

 

ناظری اظهار داشت: اخذ کد رهگیری برای تمامی نمایش‌ها الزامی بوده و دبیرخانه جشنواره با شماره تلفن 88736121 آماده پاسخگویی به متقاضیان برای پیگیری نحوه گرفتن کد رهگیری است.

 

دبیر اجرایی سومین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان سوره، امکان راه‌یابی فیلم نمایش‌های برتر به بخش شبکه ویدیویی خانگی را از مزیت‌های این جشنواره، عنوان کرد و اظهار داشت: فیلم نمایش‌های ارسالی تا پایان آبان‌ماه سالجاری بررسی شده و پس از اعلام نتایج، کارشناسان روانشناسی و تئاتر کودک و نوجوان، به گروه‌های برتر مشاوره می‌دهند.

 

 گفتنی است، حوزه هنری کودک و نوجوان سومین جشنواره سراسری تئاتر کودک و نوجوان سوره را در دو بخش مسابقه در موضوعات «قرآن و سیره معصومان(ع)»، «انقلاب اسلامی و دفاع مقدس»، «خِردورزی و فلسفه»، «اخلاق اجتماعی»، «سبک زندگی»، «بازی، ورزش و سرگرمی»، «علم و فناوری» و «زبان فارسی» و بخش جنبی برگزار می‌کند.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه