۱۰ فیلم پرفروش که در سال ۹۲. به گزارش کمیاب، سینمای سال ۹۲ در گیشه با وجود آمار نه چندان مطلوب خود شاهد برخی فیلم های میلیاردی نیز بود که توانست مخاطبانی کم و بیش زیادی را نیز به خود جذب کند. اسامی پرفروش ترین فیلم ها به شرح زیر است: “رسوایی” ساخته “مسعود ده نمکی” با فروش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در تهران و ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان. “هیس دخترها فریاد نمی زنند” به کارگردانی “پوران درخشنده” با فروش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در تهران و ۲ میلیارد در شهرستان. “حوض نقاشی” ساخ ...

۱۰ فیلم پرفروش که در سال ۹۲

1-Film[WwW.KamYab.IR]

به گزارش کمیاب، سینمای سال ۹۲ در گیشه با وجود آمار نه چندان مطلوب خود شاهد برخی فیلم های میلیاردی نیز بود که توانست مخاطبانی کم و بیش زیادی را نیز به خود جذب کند.

اسامی پرفروش ترین فیلم ها به شرح زیر است: “رسوایی” ساخته “مسعود ده نمکی” با فروش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در تهران و ۳ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در شهرستان.

“هیس دخترها فریاد نمی زنند” به کارگردانی “پوران درخشنده” با فروش ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در تهران و ۲ میلیارد در شهرستان.

“حوض نقاشی” ساخته “مازیار میری” با فروش ۱ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان در تهران و ۷۰۰ میلیون در شهرستان.

“گذشته” ساخته “اصغر فرهادی” با فروش ۱ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان در تهران و ۹۰۰ میلیون در شهرستان “تهران ۱۵۰۰″ به کارگردانی بهرام عظیمی با فروش ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در تهران و فروش ۵۵۰ میلیونی در شهرستان.

“پل چوبی” ساخته “مهدی کرم پور” با فروش ۱ میلیارد و ۱۴۰ میلیون در تهران و ۵۵۰ میلیون در شهرستان؛ “دربند” به کارگردانی پرویز شهبازی با فروش ۹۶۰ میلیون تومان در تهران و ۵۰۰ میلیون در شهرستان.

“دهلیز” به کارگردانی “بهروز شعیبی” با فروش ۹۵۰ میلیون تومانی در تهران و ۳۵۰ میلیون تومان در شهرستان.

“چه خوبه که برگشتی” ساخته داریوش مهرجویی با فروش ۹۰۰ میلیون تومان در تهران و ۴۵۰ میلیون تومان در شهرستان.

“جا‌به‌جا” به کارگردانی “علی توکل نیا” با فروش ۸۱۰ میلیون تومانی در تهران و ۶۸۰ میلیون تومان در شهرستان را در سال ۹۲ به خود اختصاص داد و حال در آستانه ورود به سال جدید آثار سینمایی چون معراجی ها، خط ویژه، چ، طبقه حساس و بادیگران را برای اکران ویژه نوروز در نظر گرفته شده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه