- همه چیز آنجاست - ۶۰ قسمتی می‌شود

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

«همه چیز آنجاست» ۶۰ قسمتی می‌شود

 «همه چیز آنجاست» ۶۰ قسمتی می‌شود

داوود هاشمی تهیه کننده سریال «همه چیز آنجاست» از اضافه شدن قسمت‌های این سریال به ۵۷ تا ۶۰ قسمت آن خبر داد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، داود هاشمی تهیه کننده مجموعه «همه چیز آنجاست» از اضافه شدن قسمت‌های این سریال به 57 تا 60 قسمتی آن خبر داد و درباره آخرین شرایط تولید این سریال گفت: تاکنون حدود 53 قسمت از سریال تصویربرداری و برای پخش آماده شده است.

وی افزود: این روز‌ها دیگر نمی‌توانیم سریال را رج بزنیم. چراکه هم قسمت‌های پایانی فیلمنامه کاملاً آماده نیست و هم به واسطه الزامات پخش و رساندن سریال به آنتن باید قسمت به قسمت پیش برویم. همچنین نواقص قسمت‌های پیش رو را کامل کنیم تا بتوانیم به پخش برسیم.

وی درباره لوکیشن‌های فعلی این پروژه افزود: پنجشنبه و جمعه هفته گذشته سکانس‌های مربوط به دادسرا را ضبط کردیم. روز شنبه هم پروژه در دفتر فانی ادامه یافت و فردا هم گروه کارشان را در بیمارستان دنبال خواهند کرد. اما به دلیل اینکه باید قسمت‌ها به ترتیب برای پخش آماده شود این روز‌ها گاهی در طول یک جلسه تصویربرداری بیش از دو یا سه لوکیشن را استفاده می‌کنیم.

این تهیه کننده از اضافه شدن بازیگرانی جدید به کار خبر و ادامه داد: دو، سه بازیگر جدید برای نقش‌های پلیس که در ارتباط با ماجرای درگیری فانی با سحر و فانی با مهدی نیاز بود، به کار اضافه شده‌اند.

«همه چیز آنجاست» به کارگردانی شهرام شاه حسینی و نویسندگی فیروزه قشقایی در گروه فیلم و سریال شبکه سه سیما تهیه می‌شود.

این مجموعه هر شب ساعت 20:45 دقیقه روانه آنتن شبکه سه می‌شود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه