- میلاد درخشانی - آلبوم - اشارات نظر - را با صدای خود روانه بازار کرد

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

 - میلاد درخشانی - آلبوم - اشارات نظر - را با صدای خود روانه بازار کرد - تصویر 1

از روز یکشنبه 23 شهریورماه؛

«میلاد درخشانی» آلبوم «اشارات نظر» را با صدای خود روانه بازار کرد

به گزارش جوان ایرانی به نقل از موسیقی ما، آلبوم «اشارات نظر» با صدا و آهنگسازی «میلاد درخشانی» منتشر شد. «آرزو»، «بشنو»، «تو مرو»، «قفس»، «اشارات نظر»، «تو خداوند منی»، «برف»، «از آخرین دیدار» و «یاروم» اسامی قطعات این آلبوم است. در بخش تولید هم چهره های مطرحی نظیر «پدرام درخشانی»، «همایون نصیری»، «شروین مهاجر»، «کوروش بابایی»، «آرش پژند مقدم»، «دارا دارایی»، «آرش سعیدی»، «نیما رمضان»، «پدرام فریوسفی»، «علی جعفری پویان»، «سهراب برهمندی» و «رضا تاجبخش» با میلاد درخشانی همکاری داشته اند.این اولین تجربه سرپرست گروه «افشارستان» در کسوت خواننده است و او پیش از این فقط در مقوله نوازندگی، آهنگسازی و تنظیم فعالیت می کرد.

او سال گذشته قطعات یاروم یاروم و تو خداوند منی را در فضای مجازی منتشر کرد که انتشار این آثار با واکنش های گوناگونی در فضای مجازی رو به رو شد. میلاد درخشانی چندی پیش در گفتگو با سایت «موسیقی ما» پیرامون آلبوم اشارت نظر گفت:« فکر نمی کنم آنقدر در این کار پیچیدگی خاصی انجام داده باشم که به قشر خاصی از مخاطبان فکر کرده باشم. لزوما سادگی دلیل بر بدی کار نیست و پیچیدگی هم دلیل بر کیفیت کار نیست. یک کار ساده می تواند خیلی بهتر از یک کار پیچیده باشد. در این کار از لحاظ تکنیکی تمامی المان هایی که برای ارتقای کیفیت لازم داشته است را استفاده کرده ام. سعی کردم در تمامی بخش های راک، فیوژن یا سنتی این کار از همه این تکنیک ها به بهترین شکل استفاده کنم. بعید می دانم که مخاطب عام هم نتواند با این مجموعه ارتباط برقرار کند.» از سوی دیگر او به عنوان نامزد بهترین نوازنده سازهای ایرانی در دومین جشن سالانه «موسیقی ما» هم انتخاب شده است که گفتگوی او با سایت «موسیقی ما» پیرامون این انتخاب به زودی منتشر خواهد شد.

گفتنی است که مراسم رونمایی از این آلبوم روز 28 شهریور از ساعت 18 الی 20 در «بوک لند» به نشانی زعفرانیه – خیابان مقدس اردبیلی – میدان الف – مرکز خرید پالادیوم برگزار خواهد شد.

سایت «موسیقی ما» ضمن تبریک به عوامل تولید و انتشار آلبوم اشارات نظر از تمامی مخاطبان فهیم موسیقی درخواست دارد تا به جهت حقوق مادی و معنوی مولفان، نسبت به تهیه نسخی اصلی این آلبوم اقدام نمایند.

اختصاصی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه