- محمد رسول‌الله - موضوع این هفته سینما معیار می‌شود

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

«محمد رسول‌الله» موضوع این هفته سینما معیار می‌شود

 «محمد رسول‌الله» موضوع این هفته سینما معیار می‌شود

برنامه سینما معیار به موضوعات اساسی و مهم فضای سینما می‌پردازد و نقد و بررسی فیلم‌های در حال اکران را مورد توجه قرار می‌دهد.

به گزارش راسخون ، جواد طالبی تهیه‌کننده رادیو در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ در خصوص برنامه رادیویی «سینما معیار» گفت: برنامه «سینما معیار» به موضوعات اساسی و مهم فضای سینما می‌پردازد. با این تفاوت که از گیشه و اکران دور نمی‌ماند و در کنار موضوعات اساسی نقد و بررسی فیلم‌ها را مورد توجه قرار می‌دهد.

همچنین تمام عوامل سینما معیار در حوزه فضای سینما فعالیت می‌کنند و به صورت حرفه‌ای سینما را دنبال می‌کنند. به خاطر همین نکته‌هایی که قرار است در برنامه به آن‌ها بپردازیم را کامل می شناسیم و به آن‌ها توجه داریم.
وی در خصوص جزئیات برنامه فردا گفت: موضوع گفتگو برنامه «سینما معیار» پیرامون فیلم «محمد رسول‌الله» است که با حضور مهدی انصاری (منتقد)، سجاد اسلامیان کارشناس سینمای عرب، امیر عباس صباغ و علی‌رضا رضاداد به روی آنتن می‌رود.
طالبی ادامه داد: ارتباط خوبی که سینما معیار با فضاهای رسانه‌ای دارد، باعث شده کسانی که برنامه را گوش نمی‌کنند، بتوانند متن کامل برنامه را در خبرگزاری‌های رسمی بخوانند.
همچنین در گروه تلگرامی «سینما معیار» کارشناسان سینمایی بحث و گفتگو می‌کنند و ایده‌های خوبی را ما از مخاطبین می‌گیریم.
برنامه «سینما معیار» ساعت 14:30 با اجرای سید امیر جاوید به صورت زنده از رادیو گفتگو پخش می‌شود.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه