- عصر خمینی - در شبکه افق

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

«عصر خمینی» در شبکه افق

 «عصر خمینی» در شبکه افق

مستند «پرده آخر» درباره زندگی شهید محمدرضا شفیعی است که در زمان اسارت در خاک عراق به شهادت می‌رسد و همان‌جا به خاک سپرده می‌شود اما پس از ۱۶ سال و با بازگشت اجساد مختلف به کشور جسد کاملا سالم او را به کشور می‌آورند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، شبکه «افق» به مناسبت هفته دفاع مقدس ویژه برنامه‌های متنوعی را برای پخش در این ایام از این شبکه سیما درنظر گرفته است.

فیلم مستند «عصر خمینی» به بیان دیدگاه، تفکرات و نظرات امام خمینی (ره) می‌پردازد که در این قسمت دیدگاه‌های حجت الاسلام حاجتی در این راستا مورد بررسی قرار می‌گیرد. این برنامه ساعت 19 روز دوشنبه از شبکه افق پخش می‌شود.

مستند «پرده آخر» درباره زندگی شهید محمدرضا شفیعی از رزمندگان جنگ تحمیلی است که در زمان اسارت در خاک عراق به شهادت می رسد و همانجا به خاک سپرده می شود اما بعد از 16 سال و با بازگشت اجساد مختلف به کشور جسد کاملا سالم او را به کشور می آورند. این برنامه ساعت 19:30 دقیقه پخش می‌شود.

سریال «رقص پرواز» هم از دیگر برنامه‌های این شبکه است که از ساعت 20 پخش می‌شود. مهدی هاشمی، لاله اسکندری، سید شهاب حسینی، احمد آقالو، امیرحسین صدیق، اصغرتقی زاده، بیوک میرزایی، مجید مشیری و آفرین عبیصی لاز بازیگران این سریال هستند.

در خلاصه داستان این سریال آمده است که جراح متخصصی بهنام دکتر (یاوری) را دنبال می کند که دارای تفکرات خاصی است و چندان با جریان عمومی جامعه موافق نیست. تا این که مجبور می‌شود، برای انجام یک عمل جراحی به اهواز سفر کند. همزمان ملیحه که دانشجوی پزشکی است برای یافتن همسرش، وحید مولایی، راهی اهوازمی شود. ورود آن دو به اهواز با بمباران شهر توسط دشمن، همزمان می شود...


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه