- شادی تو - در همکاری با دکتر سریر منتشر شد

موسیقی ما- سامان احتشامی از انتشار جدیدترین آلبوم موسیقی خود در همکاری با دکتر محمدسریر خبر داد. سامان احتشامی؛ آهنگساز و نوازنده پیانو در گفت‌وگو با موسیقی ما از انتشار آلبوم جدید خود در همکاری با دکتر محمد سریر توسط موسسه آوای باغ مهرخبر داد و دراین‌باره گفت: «شادی تو» شامل مجموعه‌ای از قطعات دکترمحمد سریر است که بر اساس پیانو و سازهای کوبه‌ای ساخته شده‌اند.

وی ادامه داد: قرار بود این آلبوم پیش از عید روانه بازار موسیقی کشور شود، اما بنا به دلایلی این اتفاق نیفتاد. ضمن این که تأخیر در انتشاران موجب حساسیت بیش از حد من بر روی قطعات شد و آثار دکتر سریر باشکل و شمایلی متفاوت در این آلبوم ‍منتشر شد و به دست علاقه مندان رسید.

احتشامی با تاکید بر اینکه تمامی قطعات موجود در این آلبوم از ساخته‌های قدیمی دکتر سریرهستند، گفت: این قطعات توسط من بازسازی، بازتنظیم و بازاجرا شده است و شامل هشت قطعه است که همگی با پیانو و سازهای کوبه‌ای تجدید اجرا شده‌اند. این ساخته‌ها قطعاتی ماندگارند که برای مردم نوستالوژی دارند و آن‌ها را زمزمه می‌کنند. چهار قطعه از میان قطعات قدیمی و چهار قطعه دیگر، قطعاتی جدید هستند که به تازگی دکتر سریر آن‌ها را ساخته‌است. برخی از این آثار قبلاً به صورت ارکسترال ضبط شده بودند که در آلبوم جدید همراه با پیانو وسازهای کوبه‌ای اجرا شده‌اند. تمام سازهای این آلبوم را خودم نوازندگی کرده‌ام.

احتشامی همچنین گفت: در این اثر قطعاتی چون بنفشه، شکوفه، یاس سفید (از موسیقی متن فیلم ازدواج به سبک ایرانیشقایق، گل سرخ، نرگس و عروس را خواهید شنید که با اجرای سازهایی همچون پیانو، دف، دایره، تنبک، دهل، تمبورین و ادوات الکترونیک توسط صدابداری کرد ه ام و مسترینگ آن را بهنام شهرکی به عهده داشته است.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه