- رضاداد - مهمان - هفت - می‌شود

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

«رضاداد» مهمان «هفت» می‌شود

 «رضاداد» مهمان «هفت» می‌شود

«علیرضا رضاداد» دبیر جشنواره بین المللی فیلم فجر این هفته به «هفت» می‌آید و درباره برنامه‌های بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر صحبت می‌کند.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، «آنا نعمتی» بازیگر سینمای ایران این هفته مهمان «هفت» خواهد بود وگبرلو به گفت‌وگو با او درباره فیلم‌های سینمایی‌اش و وضعیت بازیگری امروز می‌پردازد.«علیرضا رضاداد» دبیر جشنواره بین المللی فیلم فجر نیز این هفته به «هفت» می‌آید و درباره برنامه‌های بخش بین‌الملل جشنواره فیلم فجر صحبت می‌کند.

در برنامه «هفت» 4 اردیبهشت همچنین فیلم «رخ دیوانه» مورد تحلیل قرار خواهد گرفت. در این بخش «غلامعباس فاضلی» و «رضا درستکار» منتقدان سینما به تحلیل و واکاوی فیلم «رخ دیوانه» آخرین ساخته ابولحسن داوودی که این روز‌ها روی پرده سینماها است، می‌پردازند.

پخش گزارش جشن سالگرد برنامه «هفت» و پشت صحنه فیلم «گینس» اولین ساخته بلند سینمایی محسن تنابنده که در برنامه اکران سینما‌ها قرار دارد از جمله بخش‌های ویژه برنامه این هفته «هفت» است که در کنار سایر آیتم‌های تصویری برنامه روی آنتن خواهد رفت.

برنامه سینمایی «هفت»، هر هفته جمعه شب‌ها ساعت 23:30 با اجرا و تهیه‌کنندگی محمودگبرلو از شبکه سه سیما به روی آنتن می‌رود.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه