- رد کارپت - بار دیگر رکورد زد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

«رد کارپت» بار دیگر رکورد زد

«رد کارپت» بار دیگر رکورد زد

«رد کارپت» بار دیگر رکورد فروش روزانه سینما آزادی را جابجا کرد.

به گزارش راسخون ، علی سرتیپی مدیر فیلمیران در گفت‌وگو با ایسنا، با اعلام این مطلب گفت: این فیلم هفته گذشته 25 میلیون در یک روز فروخت که بیش از این رکورد سینما آزادی 16 میلیون برای فیلم «گشت ارشاد» بود و شب گذشته نیز «رد کارپت» در سینما آزادی 27 میلیون تومان فروش داشته است.

وی مجموع فروش این فیلم را بعد از 15 روز در سطح کشور 915 میلیون تومان عنوان کرد و ادامه داد: با 85 میلیون شب گذشته (پنجشنبه) مجموعه تهران در 29 سینما به 705 میلیون تومان رسید و در شهرستان‌ها نیز در 15 سینما به 210 میلیون تومان رسیده است.

سرتیپی افزود: با توجه به مسابقات جام جهانی فوتبال، والیبا‌ل‌، پخش سریال‌ها و همچنین ماه مبارک رمضان این فروش بسیار قابل توجه است و فکر می‌کنم قهرمان واقعی این روزها رضا عطاران است که برای اولین بار باعث رونق سینماها در ماه رمضان شده است.

این تهیه کننده ادامه داد: امسال با فروش خوب «طبقه حساس» و «معراجی‌ها» عید خوبی داشتیم و این روند با «رد کارپت» در ماه رمضان ادامه پیدا کرد و در نیمه دوم تابستان هم پیش‌بینی می‌کنیم «شهر موش‌ها 2» این روند فروش را ادامه دهد.

رضا عطاران کارگردان و بازیگر فیلم «رد کارپت» ساعت 20 و30 امشب (جمعه) فیلم را در کنار تماشاگران سینما ایران خواهد دید و در ساعت 22 و30 نیز به سینما شکوفه می‌رود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه