- ردکارپت - پنجمین فیلم اکران عید فطر شد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

«ردکارپت» پنجمین فیلم اکران عید فطر شد

«ردکارپت» پنجمین فیلم اکران عید فطر شد

غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش گفت: اکران «برف» به سرگروهی سینما آفریقا و«رد کارپت» در گروه سینمایی قدس از چهارشنبه چهارم تیرماه شروع می شود و «رد کارپت» تا عید فطراکرانش ادامه خواهد داشت.

به گزارش راسخون ، غلامرضا فرجی سخنگوی شورای صنفی نمایش در گفتگو با تسنیم در مورد دو فیلم‌ جایگزین سالنهای سینمای کشور گفت: از چهارشنبه چهارم تیرماه فیلم سینمایی «برف» به سرگروهی سینما آفریقا جایگزین «اشباح» و فیلم سینمایی «ردکارپت» در گروه سینمایی قدس جایگزین «متروپل» می شود.

وی در مورد مصوبات دیگر این جلسه گفت: بر اساس طرح ویژه ماه مبارک رمضان بعد از افطار بلیط‌های سینما نیم بها می‌شود و مصوب شد بعد از سانس موظف، سینماها با عقد قرارداد به اخذ حواله، فیلم های دیگری را اکران کنند.

فرجی همچنین در مورد پنجمین فیلم اکران عید فطر گفت: شورا مقرر کرد به فیلم‌هایی که در ماه مبارک رمضان پیشنهاد اکران می‌دهند تعداد هفته‌ی نمایش شان مد‌نظر قرار نگیرد و اکران «ردکارپت» از ماه رمضان تا عید فطر ادامه خواهد داشت.

سخنگوی شورای صنفی نمایش در آخر گفت: با احتساب این موضوع سینمای قدس به عنوان پنجمین سرگروه اکران عید فطر فیلم سینمایی «ردکارپت» را نمایش می دهد.

«ردکارپت» به کارگردانی رضا عطاران در سی و دومین دوره جشنواره فیلم فجر حضور داشت. عطاران در این فیلم هم در مقام کارگردان است و هم در نقش یک عاشق سینما بازی می‌کند. بخش اعظم این فیلم در ایام جشنواره فیلم کن 2013 فرانسه تصویربرداری شده است.

این فیلم توسط موسسه فیلمیران پخش‌ می شود. علی سرتیپی تهیه کننده و مدیرعامل فیلمیران، پس از سال‌ها بار دیگر در نقش بازیگر در این فیلم ایفای نقش کرده است.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه