- خارگ؛ نماد مقاومت و پایداری - در فرهنگستان هنر

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

«خارگ؛ نماد مقاومت و پایداری» در فرهنگستان هنر

 «خارگ؛ نماد مقاومت و پایداری» در فرهنگستان هنر

به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و یاد و خاطره شهدای جزیره خارگ، نمایشگاه عکس «خارگ؛ نماد مقاومت و پایداری» از عصر روز شنبه ۵ مهرماه سال جاری در نگارخانه رواق هنر تهران گشایش می یابد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل ازتسنیم این نمایشگاه با مجموع 30 قطعه عکس 50 در 70 سانتیمتر با چاپ بر روی کاغذ متالیک از گذشته، دوران دفاع مقدس و امروز جزیره خارگ، در هم‌سویی با شعار سی وچهارمین سالگرد و بزرگداشت هفته دفاع مقدس «ایستادگی دیروز، عزت امروز و تعالی فردا» در نگارخانه استاد لرزاده تهران برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه، صحنه هایی از هشت سال دفاع مقدس در جزیره خارگ، همچنین تصاویری از تأسیسات شرکت پایانه‌های نفتی ایران در پیش از پیروزی انقلاب اسلامی و نیز در شرایط حاضر به نمایش در می‌آید.

اسامی عکاسان صاحب اثر در این نمایشگاه به این ترتیب اعلام شده است: حسین حاجتی، سیدمصطفی حسینی، عبدالرضا محسنی، امیرحسین هاشمی جاوید، مجتبی محسنی و محمد پنهان.

نمایشگاه عکس « خارگ؛ نماد مقاومت و پایداری» در روز شنبه؛ پنجم مهرماه 1393 با حضور سید پیروز موسوی، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران و برخی مدیران ارشد صنعت نفت در فرهنگستان هنر، به طور رسمی گشایش می‌یابد.

این نمایشگاه از پنجم مهرماه امسال به مدت یک هفته و هر روز در فاصله ساعت‌های 10 تا 18 پذیرای حضور مشتاقین است.

علاقه مندان می توانند جهت مشاهده این عکس ها به تهران، میدان فلسطین، خیابان طالقانی، خیابان شهید برادران مظفر، شماره 125 (ورودی غربی مؤسسه فرهنگی هنری صبا) نگارخانه لرزاده و یا خیابان ولی عصر، نرسیده به خیابان طالقانی، شماره 1552، رواق هنر (ورودی شرقی مؤسسه فرهنگی هنری صبا) نگارخانه لرزاده، مراجعه نمایند.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه