- بچه‌های مردم - با حال وهوای محرم در آنتن شبکه یک

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

«بچه‌های مردم» با حال وهوای محرم در آنتن شبکه یک

 «بچه‌های مردم» با حال وهوای محرم در آنتن شبکه یک

عبدالله روا از شنبه در کنار محیا اسناوندی برنامه «بچه های مردم» را با حال و هوایی روزهای محرم و عزاداری نوجوانان کشور اجرا میکند.

به گزارش جوان ايراني به نقل از تسنیم، برنامه تلویزیونی «بچه های مردم» که از دو هفته پیش هر روز از شنبه تا چهارشنبه از حوالی ساعت16:30 روی آنتن شبکه یک سیما می رفت از شنبه با حال و احوالی متفاوت در دکور و اجرا ویژه برنامه ایی با طعم کربلا خواهد داشت.

مجتبی احمدی تهیه کننده این برنامه تلویزیونی که سال گذشته برنامه «عصر طلایی» را برای شبکه پنج کارگردانی و تهیه می کرد می گوید: با توجه به جنس و نوع نگاهمان به گروه سنی نوجوان و لحن برنامه پس از ده برنامه با لطف جناب آقای احسانی مدیر محترم شبکه و جناب آقای هاشمی فرا مدیر محترم پخش دست به تغیراتی بنیادی در دکور و رنگ و لعاب برنامه زدیم با حفظ گروه پیشین عبداله روا رو به تیم جلوی دوربین اضافه کردیم تا او با سابقه ایی که در اجرا برای گروه سنی نوجوان دارد رنگ و لعاب جدیدی را در رخ به رخ شدن ما با مخاطب ایجاد کند.

در کنار روا ، محیا اسناوندی کماکان بخش دخترانه برنامه را پیش خواهد برد و میثم بیدقی و سهیل بابایی بازیگران نمایش های برنامه بچه های مردم خواهند بود.


احمدی افزود: دعوت میکنم نوجوانان و خانواده های گرامی شون در ایام محرم و البته پس از روز های سوگواری سرور و سالار شهیدان هم مخاطب ما باشند. برای این روزها و شب های عزیز برنامه های جذاب و ویژه ایی تدارک دیده ایم. تصمیم داریم با زبان و کلام جدیدی به محرم, هدف حسین(ع) ، واقعه عاشورا و.... بپردازیم.

شناخت مسیر, و انتخاب هدف, روحیه زیر بار ظلم نرفتن, عزت و ذلت, وفاداری به عهد و ....الفبای این روزهای بچه های مردم خواهد بود که در کنار مهمان ویژه ایی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

«بچه های مردم» مصمم است به حال و احوال عزاداری نوجوانان در اقصی نقاط کشور بپردازد و نمایش سبک و سیاق عزاداری در اقوام مختلف ایرانی جز بخش های اصلی برنامه ما در محرم خواهد بود.

از همین جا دعوت میکنم عکس ها و فیلم های خودتون رو از حضور و فعالیت در خیمه حسینی برامون بفرستید تا با نمایش اون در برنامه بتوانیم گوشه ایی از ارادت نوجوان ایرانی رو به این ماه عزیز و امام حسین و خانواده اش منعکس کنیم.

هر روز یک سوال و هر هفته یک تبلت هدیه موسسه «حامی سیما» مجری طرح برنامه است به نوجوانان همراه «بچه های مردم» که با ما در ارتباط هستند.

از دیگر عوامل این پروژه می توان به صدای رضا صادقی در ترانه تیتراژ اشاره کرد.

حسین تورنگ کارگردان آیتم ها, مجتبی فرجی مدیر تولید, بهاره امینی طراح صحنه , ایمان جمالی مدیر اجرای دکور ,و گروه ساخت تیتراژ حسین تورنگ ، مهدی جوزانی و محمدآقا میری اشاره کرد . مهران الماسی طراحی لوگوی این برنامه را بر عهده داشته و اشکان حاجی عبدالهی در هماهنگی امور مسءولین با این پروژه همکاری دارد . میثم صدقی گرافیست و طراح سایت برنامه است. حمید باب الحوایجی گزارشگر ، علاالدین سوری ومحمد باریکانی تصویر بردار پلی بک های تولیدی ، محمد آقا میری امور گرافیکی مربوط به برنامه و میثم ملکی پور تدوین برنامه را به دست دارد. فاطمه جانثاری و نازنین گودرزوند کار تحقیق مطالب و نگارش برنامه را برعهده دارند و رضا مهاجر دستیار امور تولید خواهد بود.

برنامه بچه های مردم هر روز حدود 16:30 روی آنتن شبکه یک سیماست.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه