- انور بِراهِم - به روایت گروه اینک

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

 - انور بِراهِم - به روایت گروه اینک - تصویر 1

در قالب یک کنسرت صورت می‌گیرد

«انور بِراهِم» به روایت گروه اینک

گروه موسیقی اینک به سرپرستی و آهنگسازی حامد فکوری و مقداد شاه حسینی پس از سه سال در تهران کنسرت خود را که شامل اجرایی از آثار انور ابراهیم است، برگزار می‌کنند. به گزارش موسیقی ما به نقل از روابط عمومی این کنسرت، در این اجرا که ۱۵ تا ۱۷ مردادماه در تالار رودکی برگزار می‌شود، گروه موسیقی اینک به سرپرستی و آهنگسازی حامد فکوری و مقداد شاه حسینی و خوانندگی آرش کمانگری کنسرت خود را که با عنوان «اینک... دریچه‌ای به بیکرانگی...» است را برگزار می‌کنند.

این گروه که پس از گذشت سه سال از آخرین اجرای خود در تهران به روی صحنه می‌روند در سه بخش به اجرا خواهند پرداخت به طوری که در بخش اول حامد فکوری به بداهه نوازی تار و در بخش دوم مقداد شاه حسینی به بداهه نوازی سه تار خواهد پرداخت.

بخش سوم این کنسرت به اجرای آثاری از «انور بِراهِم» نوازنده برجسته عود اختصاص دارد به طوری که گروه در این قسمت مقدمه در آواز بیات اصفهان بر اساس قطعه‌ای از انور ابراهیم با تنظیم حامد فکوری، قطعه «خورشید را در کوچه صدا کن» ساخته انور ابراهیم با تنظیم حامد فکوری، ساز و آواز در آواز بیات اصفهان با اشعاری از مهدی اخوان ثالث، ساز و آواز در آواز بیات اصفهان، تصنیف دشت بیکران به آهنگسازی و تنظیم حامد فکوری با شعری از مهدی اخوان ثالث، بداهه نوازی در دستگاه نوا، چهارمضراب در دستگاه نوا به آهنگسازی و تنظیم مقداد شاه حسینی بر اساس ریتمی از فرهاد صفری همراه با آواز بر روی شعری از مولانا جلال الدین بلخی،
ساز و و آواز در دستگاه نوا و تصنیف دریچه به آهنگسازی و تنظیم مقداد شاه حسینی با شعری از مهدی اخوان ثالث را اجرا می‌کنند.

اعضای گروه اینک را در این اجرا حامد فکوری و مقداد شاه حسینی: تار، شروین مهاجر: کمانچه، فرهاد صفری: تمبک و زروان، پوریا فرجی: سنتور آلتو، نگار نوراد: ویولنسل و آرش کمانگری: خواننده تشکیل می‌دهد.

کنسرت گروه اینک ۱۵ تا ۱۷ مردادماه ساعت ۲۰:۳۰ در تالار رودکی برگزار می‌شود بر این اساس بلیت‌های این کنسرت از امروز در مراکزی چون پرشیا (۸۳۸۸۰)، کافه کهن (۸۸۵۹۲۷۷۱)، بتهوون (۸۸۳۱۳۸۶۸) و گیشه تالار وحدت (۶۶۷۰۵۱۰۱) به فروش می‌رسد.

اختصاصی

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه