- آهنگ سفر - بانوی عکاس به نمایش گذاشته می‌شود

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

«آهنگ سفر» بانوی عکاس به نمایش گذاشته می‌شود

«آهنگ سفر» بانوی عکاس به نمایش گذاشته می‌شود

نمایشگاهی از آثار عکاسی «آزیتا قاسمی» با عنوان «آهنگ سفر» از ۱۵ شهریور در نگارخانه خانه عکاسان در تهران گشایش می‌یابد.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس ، نمایشگاه «آهنگ سفر» از دستاورد سفرهای بانوی عکاس «آزیتا قاسمی» به استان‌های داخلی و برخی کشورها با یازده قطعه عکس رنگی در اندازه 30 در 70 سانتیمتر، 38 قطعه عکس رنگی در اندازه 50 در 70 سانتیمتر و یک قطعه عکس رنگی در اندازه 50 در 100 سانتیمتر به نمایش گذاشته می‌شود.

عکس‌های این نمایشگاه در بخش داخلی شامل مناطقی چون مازیچال، باداب سورت، حوض سلطان، خوزستان، چابهار، سوباتان، جزیره هرمز، طبس، جنگل مرسی سی، تفرش و قشم و در بخش خارج از کشور نماهایی از جمله دبی، هیمالیا، هلند، گرجستان، نپال، کنیا، اسپانیا، برنئو و هند است.

در قاب ابتدای این نمایشگاه به قلم عکاس آمده است: «دنیای رنگ‌های آهنگین من، با ملودی رنگین طبیعت خیالمان را در سایه هنر لحظاتی به خوابی نیم روزی می‌برد که ای کاش خواب رویاهایمان را ببینیم و خواب شهری که در آن رنگین کمان میزبانمان باشد و گونه‌های سرخ و لب‌های خندان و دستانی که هیچ پینه ندارد و مادری که همه چیز دارد و کودکی که حسرت را نمی فهمد و این ملودی ترانه‌ای زندگیمان باشد».

بنا براین گزارش، آزیتا قاسمی متولد اردیبهشت ماه سال 1341 و دانش آموخته کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی است. وی پس از گذراندن دوره‌های آموزشی در داخل و خارج از کشور تجربه‌هایی را در عکاسی آغاز کرده و تاکنون قریب به 3 سال است که عکاسی می‌کند.

علاقه‌مندان می‌توانند در ساعت 17 روز شنبه 15 شهریور ماه در آیین گشایش این نمایشگاه حضور یافته و تا پایان روز 26 شهریورماه جاری همه روزه (به جز پنجشنبه وجمعه) از ساعت 9 تا 18 از این نمایشگاه دیدن کنند. خانه عکاسان در تهران، انتهای غربی خیابان سمیه، حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی واقع شده است.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه