یه پیانو، یه گل سرخ ...

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

خواننده آلبوم «‌من وتو» با همراهی رضا تاجبخش در شهر رشت روی صحنه رفت. به گزارش «موسیفی ما»، مانی رهنما 29 و30 خرداد، در سالن خاتم‌الانبیا رشت روی صحنه رفت و قطعات ماندگار پیانو محورش را به اجرا در آورد. این خواننده کنسرت‌اش را با قطعه «پرنده» آغاز کرد و پس از اجرای این قطعه رو به حاضرین گفت: درود میفرستم بر همه حاضران و از اینکه فرصت دوباره‌ای شد تا بعد از سال‌ها بتوانم در شهری که به نگین فرهنگ ایران مشهور است اجرا داشته باشم، خوشحالم.

وی پس از این خوش آمدگویی، برای معرفی قطعه «پرنده» گفت: این ترانه برای من یادآور حس شمال و بابک بیات است. هر وقت به شمال می‌آیم بیشتر یاد استادم بابک بیات می‌افتم.

* کجا به خنده رسیدم
خواننده آلبوم «مرسدس» قبل از اجرای قطعه «تحملم کن» رو به حضار گفت: این کنسرت به بهانه اجرای آلبوم «کجا به خنده می‌رسیم» برگزار شده است که رضا تاجبخش عزیز با پیانو مرا همراهی می‌کند. وی در ادامه ترانه‌های «کجا به خنده می رسیم »، «گل سرخ »، «زندگی مسخره»، «نازلی»، «آینه‌وار»، «یاد» و... اجرا کرد که با همخوانی هوادارنش همراه بود.

* ماجرای گل سرخ
در اوایل برنامه و قبل از اجرای قطعه «گل سرخ»، یکی هواردان مانی به سمت او رفت و گل سرخی به تفدیم کرد، که رهنما گل سرخ را روی پیانو گذاشت تا حس زیبایی فضای سالن را پر کند و گل‌سرخ تا انتهای برنامه روی پیانو ماند. ترانه «وادع» آخرین قطعه کنداکتور این کنسرت بود که مانی رهنما قبل از اجرایش گفت: این قطعه را تفدیم می‌کنم به حکم خداحافطی!

گفتنی است این کنسرت به تهیه کنندگی «مهدی رحیمی نژاد» و به همت آموزشگاه موسیقی «پرنیان» برگزارشد.

حاشیه ها
*اشکان یوسف‌پور «تهیه کننده آلبوم من وتو» و پوریا منزجی «مستند ساز» از مهمنان ویژه این برنامه بودند.
*در انتهای برنامه مانی رهنما از پیروز ارجمند «مدیر دفتر موسیقی ارشاد» به دلیل تسریع روند صدور مجوز کنسرت ها تشکر ویژه‌ای کرد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه