«گلیشفته فراهانی» و «بهروز وثوقی» هم بازی در تئاتر، هم بند در امریکا!. هفته آینده قرار است تئاتری در آمریکا و کانادا به روی صحنه برود که بازیگران اصلی آن بهروز وثوقی و گلشیفته فراهانی هستند. گلشیفته فراهانی در مورد این تئاتر می گوید: “بهروز وثوقی از زمان بچگی اسطوره من بوده است و من خیلی شانس بزرگی آورده ام که میخواهم در کنار آقای وثوقی بازی کنم. ”. بهروز وثوقی نیز در مورد حضور گلشیفته در این تئاتر و نحوه شیفته شدنش به وی می گوید: “گلشیفته چون هم بازیگر خوبی است و هم موسیقی را می فهمد گزینه ...

«گلیشفته فراهانی» و «بهروز وثوقی» هم بازی در تئاتر، هم بند در امریکا!

golshifte[WwW.Kamyab.IR]

 

هفته آینده قرار است تئاتری در آمریکا و کانادا به روی صحنه برود که بازیگران اصلی آن بهروز وثوقی و گلشیفته فراهانی هستند.

گلشیفته فراهانی در مورد این تئاتر می گوید: “بهروز وثوقی از زمان بچگی اسطوره من بوده است و من خیلی شانس بزرگی آورده ام که میخواهم در کنار آقای وثوقی بازی کنم.”

بهروز وثوقی نیز در مورد حضور گلشیفته در این تئاتر و نحوه شیفته شدنش به وی می گوید: “گلشیفته چون هم بازیگر خوبی است و هم موسیقی را می فهمد گزینه خوبی برای همکاری بود، وقتی گلشیفته را در پاریس دیدم تصمیم گرفتم کاری بسازم که او هم در آن نقشی داشته باشد.”

گلشیفته در خصوص حضورش در خارج ایران و برای توجیه کارش گفت: “من و بهروز وثوقی یک وجه مشترک داریم که هر دو در تبعید ناخواسته هستیم و خودمان هم علت این تبعید را نمی دانیم!!!”

این در حالی است که به گفته خود این بازیگر، علت خروجش از ایران بخاطر بازی در فیلم “مجموعه دروغهای” ریدلی اسکات در مقابل لئوناردو دی کاپریو بوده است، پس کسی او را تبعید نکرده است.

گلشیفته پس از خروجش از ایران رویکردی تامل برانگیز را برگزید و دست به اقدامات غیر اخلاقی زیادی زد که همگان را شگفت زده کرد.

این مسائل به جایی رسید که بهزاد فراهانی در مورد اقدامات دخترش گفت: “-مسائل دخترم به من هیچ ربطی ندارد ، این همه بدبخت در دنیا هست چرا بند کردید به این.”

مادر وی نیز برهنگی دخترش را انکار کرده بود و آن را ساختگی و جعلی می دانست.

اما این بازیگر با کمال بی شرمی تمام این حرفها را رد کرد و حتی به این کار خود افتخار نیز می کرد.

گلشیفته پا را از این هم فراتر می گذراد و در صحبتی سخیف می گوید : «در ایران ما مشکل اجباری بودن حجاب را داریم. حتی در فیلم‌ها هم باید با حجاب ظاهر شویم. خیلی زود فهمیدم من نمی‌توانم با این وضع فیلم بازی کنم. من با حجاب مشکل بنیادی دارم. از حجاب متنفرم. در اسلام حجاب را برای جلوگیری از شهوت مردان مقرر کرده‌اند اما من دوست ندارم در چنین اجباری قرار بگیرم. مشکل اینجا است که بعضی‌ها فکر می‌کنند ما از شکم مادرمان با لباس و حجاب بیرون آمده‌ایم».

منبع:vista

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه