گران ترین شماره رند دنیا به فروش رفت. به گزارش پایگاه خبری وب سایت کمیاب ، در تاریخ نهم مارچ ۲۰۱۴ گران ترین سیم کارت رند دنیا به شماره ۰۵۰۷۷۷۷۷۷۷ در امارات به حراج گذاشته شد و به مبلغ ۷/۸۷۷/۷۷۷ درهم به فروش رسید. در این مزایده که توسط شرکت Emirates و زیر نظر شرکت اتصالات در امارات برگزار شد یک فرد اماراتی توانست در میان بیش از ۵۰۰ نفر شرکت کننده دیگر برنده این شماره شود. در این مزایده علاوه بر این شماره تلفن همراه ، ۷۳ سیم کارت دیگر به مزایده گذاشته شده بود که ۲۵ شماره الماسی ، ۱۸ شماره پل ...

گران ترین شماره رند دنیا به فروش رفت

 

1-Shomare[wWw.kamyab.ir]

به گزارش پایگاه خبری وب سایت کمیاب ، در تاریخ نهم مارچ ۲۰۱۴ گران ترین سیم کارت رند دنیا به شماره ۰۵۰۷۷۷۷۷۷۷ در امارات به حراج گذاشته شد و به مبلغ ۷/۸۷۷/۷۷۷ درهم به فروش رسید. در این مزایده که توسط شرکت Emirates و زیر نظر شرکت اتصالات در امارات برگزار شد یک فرد اماراتی توانست در میان بیش از ۵۰۰ نفر شرکت کننده دیگر برنده این شماره شود. در این مزایده علاوه بر این شماره تلفن همراه ، ۷۳ سیم کارت دیگر به مزایده گذاشته شده بود که ۲۵ شماره الماسی ، ۱۸ شماره پلاتینیوم و ۲۰ شماره طلایی بودند.
گرانترین سیم کارت دنیا

این مزایده در دو محل جداگانه ، یعنی هتل قصر و برج الخلیفه به صورت همزمان پیگیری و به صورت همزمان در شبکه های تلویزیونی امارات پخش می شد. ارزش سایر خطوط فروخته شده دیگر مبلغی بالغ بر ۱۳/۵۵۰/۰۰۰ درهم بوده است.

به خریداران سیم کارت های الماسی پکیج های مکالمه و اینترنت پرسرعت نیز داده شده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه