گالری شکوه میزبان نمایشگاه تذهیب فیروزه های کویر

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

گالری شکوه میزبان نمایشگاه تذهیب فیروزه های کویر

گالری شکوه میزبان نمایشگاه تذهیب فیروزه های کویر

نمایشگاه تذهیب مامک آزرمگین با عنوان فیروزه های کویر درگالری شکوه بر پا می شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایرنا ، نمایشگاه فیروزه های کویر شامل آثار متعدد از تذهیب، هنر نوظهور'فتو مدیا' است. آنچه که این نمایشگاه را مجزا و جالب توجه می کند، علاوه بر ارائه نخستین تابلوهای فتو مدیا، گسترش مفهوم تذهیب از حاشیه به متن است.

آزرمگین برای اولین بار در تاریخ هنر ایران، تذهیب را تبدیل به تابلوهایی مجزا از دیگر اشکال هنری کرده است؛ قبل تر تذهیب در خدمت نگارگری و خط بود، اکنون او توانسته با گسترش هنر تذهیب، برای نخستین بار آن را به عنوان هنری مستقل ارائه کند.

وی بخشی از عواید این نمایشگاه را به کودکان تحت پوشش موسسه نیکوکاری مهرآفرین اختصاص داده است.

'فیروزه های کویر' عنوان نخستین نمایشگاه انفرادی مامک آزرمگین در ایران است که از روز جمعه 30 آبان ماه افتتاح، و تا 5 آذرماه دایر خواهد بود.

به گزارش امور رسانه ای مهر آفرین نمایشگاه فیروزه های کویر با همکاری 'موسسه نیکوکاری مهرآفرین'، 'موسسه فرهنگی هنری آوا نگار صوتی' و 'کارگاه عکس لورکا' برگزار می شود.

گالری شکوه؛ واقع در فرمانیه، بلوار اندرزگو، خیابان سلیمی (شمالی)، کوچه امیرنوری، شماره 19 است و هر روز از ساعت 16 تا 20 پذیرای علاقه مندان خواهد بود.

مامک آزرمگین متولد تهران و کارشناس صنایع دستی از دانشگاه سوره است؛ مشارکت و حضوردر بیش از 60 نمایشگاه انفرادی و گروهی بین المللی در داخل و خارج از کشوردر کارنامه کاری وی قرار دارد.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه