کلمبیا با دو گل اروگوئه را شکست داد و به یک چهارم نهایی صعود کرد

نتیجه بازی کلمبیا و اروگوئه در جام جهانی 2014 برزیل

تیم فوتبال کلمبیا با شکست دادن اروگوئه به مرحله یک چهارم نهایی جام جهانی رسید و در این مرحله حریف برزیل شد.کلمبیا

کلمبیا و اروگوئه؛ دو تیم دیگر از قاره آمریکا. تیم‌های این قاره که شگفتی‌سازان این دوره از جام جهانی شده‌اند، مجبورند خودشان تیم‌های هم قاره‌ای را به نوبت حذف کنند. در اولین مسابقه مرحله یک هشتم نهایی برزیل توانست شیلی را حذف کند و حالا هم کلمبیا، اروگوئه را حذف کرد. کلمبیا که در این دوره عملکرد خوبی داشته، در همان نیمه اول قدرت خود را به رخ اروگوئه کشید. این تیم در دقیقه 28 توسط جیمز رودریگز به گل رسید و نیمه اول را با همین یک گل به پایان برد.

در نیمه دوم دوباره رودریگز تیمش را به گل رساند. این گل در دقیقه 50 ثبت شد تا رودریگز با 5 گل در صدر جدول گلزنان این دوره از جام جهانی بایستد.

اروگوئه در این دیدار سوارز مهاجم سرشناس خود را در اختیار نداشت. او که در بازی با ایتالیا بازیکن حریف را گاز گرفت، 9 جلسه از همراهی تیم ملی اروگوئه محروم شد و به کشورش بازگشته است. غیبت سوارز خط حمله اروگوئه را تضعیف کرده بود این تیم هرچه تلاش می‌کرد نمی‌توانست دروازه کلمبیا را باز کند. حتی کاوانی هم نمی‌توانست جای خالی سوارز را پر کند. سرانجام تمام حملات و تلاش‌های بازیکنان اروگوئه برای باز کردن دروازه کلمبیا بی‌نتیجه ماند و داور در پایان 90 دقیقه سوت پایان مسابقه را زد.

کلمبیا با این برد حریف برزیل در مرحله یک چهارم نهایی شد. برزیلی‌ها که در یک هشتم نهایی به زحمت و در ضربات پنالتی توانستند شیلی را شکست دهند، برای رسیدن به جمع 4 تیم برتر این جام، کار سختی مقابل کلمبیا خواهند داشت. مسابقه این دو تیم شنبه 14 تیر ماه ساعت 30 دقیقه بامداد آغاز می‌شود. / خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه