لوئیز سوارز، مهاجم تیم فوتبال لیورپول که تا کنون در فصل جاری لیگ برتر ۲۳ گل برای بندرنشینان به ثمر رسانده است اولین فوتبالیستی خواهد بود که کفش*های جدید کمپانی تولید پوشاک ورزشی آدیداس را که با طرح بافت تهیه شده است، به پا خواهد کرد. کفش جدید آدیداس «Samba primeknit» نام دارد که قرار است در تعداد محدودی عرضه شود. این کفش در کنار اینکه در تهیه*اش از طراحی سنتی الگوبرداری شده بازیکن به هنگام به پا کردنش کاملاً احساس راحتی می*کند. استوک*هایی که در کف این کفش به کار رفته است رنگ*هایی زیبا از ج ...

کفش های دیدنی لوئیز سوارز

6-Kafsh[WwW.KamYab.IR]

لوئیز سوارز، مهاجم تیم فوتبال لیورپول که تا کنون در فصل جاری لیگ برتر ۲۳ گل برای بندرنشینان به ثمر رسانده است اولین فوتبالیستی خواهد بود که کفش*های جدید کمپانی تولید پوشاک ورزشی آدیداس را که با طرح بافت تهیه شده است، به پا خواهد کرد.

کفش جدید آدیداس «Samba primeknit» نام دارد که قرار است در تعداد محدودی عرضه شود. این کفش در کنار اینکه در تهیه*اش از طراحی سنتی الگوبرداری شده بازیکن به هنگام به پا کردنش کاملاً احساس راحتی می*کند. استوک*هایی که در کف این کفش به کار رفته است رنگ*هایی زیبا از جمله سبز، صورتی، آبی و نارنجی دارد.

سوارز در تاریخ ۱۶ مارس ۲۰۱۴ (۲۵ اسفند ۹۲) در دیدار منچستریونایتد – لیورپول در اولدترافورد با به پا کردن این کفش*های زیبا نخستین فوتبالیستی خواهد شد که این کفش طرح بافت و خاص را به پا خواهد کرد. قرار است آدیداس از این کفش که قیمتی در حدود ۲۲۰ پوند خواهد داشت، تنها ۱۵۰ جفت تولید کند.

1-Kafsh[WwW.KamYab.IR] 2-Kafsh[WwW.KamYab.IR] 3-Kafsh[WwW.KamYab.IR] 4-Kafsh[WwW.KamYab.IR] 5-Kafsh[WwW.KamYab.IR] 6-Kafsh[WwW.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه