به گزارش کمیاب، تیم استقلال در شرایطی که شانس کمی برای قهرمانی داشت، با شکست فولاد و توقف پرسپولیس اکنون از شانس قهرمانی برخوردار است. آبی ها باید در دیدار پایانی از تراکتورسازی تبریز میزبانی کنند و به خاطر قهرمان شدن تبریزی ها و نداشتن دغدغه کسب سهمیه لیگ قهرمانان، خیلی ها بر این باورند که این تیم انگیزه لازم برای بازی مقابل استقلال را ندارد. تبریزی ها اما معتقدند استقلال در فصل های اخیر قهرمانی در لیگ برتر را از این تیم گرفته و اکنون نوبت آنهاست که مانع قهرمانی و حتی کسب سهمیه آسیا از سوی ...

کری تراکتوری‌ها برای استقلال در آستانه پایان لیگ برتر؛ وقت انتقام رسیده است

01-Karimi[WwW.KamYab.IR]

به گزارش کمیاب، تیم استقلال در شرایطی که شانس کمی برای قهرمانی داشت، با شکست فولاد و توقف پرسپولیس اکنون از شانس قهرمانی برخوردار است.

آبی ها باید در دیدار پایانی از تراکتورسازی تبریز میزبانی کنند و به خاطر قهرمان شدن تبریزی ها و نداشتن دغدغه کسب سهمیه لیگ قهرمانان، خیلی ها بر این باورند که این تیم انگیزه لازم برای بازی مقابل استقلال را ندارد.

تبریزی ها اما معتقدند استقلال در فصل های اخیر قهرمانی در لیگ برتر را از این تیم گرفته و اکنون نوبت آنهاست که مانع قهرمانی و حتی کسب سهمیه آسیا از سوی استقلال شوند.

استقلال در صورت ناکامی برابر تراکتورسازی احتمال دارد از کسب سهمیه آسیا باز بماند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه