چگونه پوست را دوباره جوان کنید؟!

چگونه پوست را دوباره جوان کنید؟! - تصویر 1

سالخورده شدن و همین طور بوجود آمدن علائم سالخوردگی بر پوست اجتناب ناپذیر است. به طوری که محققان و دانشمندان علم پزشکی در سراسر دنیا با وجود تحقیقات فراوان در زمینه ی کاهش سرعت روند پیری و همچنین کاهش علائم سالخوردگی در انسان، کماکان درگیر این موضوع هستند.

اگرچه انسان ها هنوز نتوانسته اند برای مقابله با پیری یا توقف روند پیر شدن راه حلی بیابند، اما به راه های خوبی در زمینه ی جوان سازی دوباره ی پوست سالخورده دست پیدا کرده اند. در این مطلب، نکاتی را در زمینه ی اینکه چطور می توانید پوستتان را دوباره جوان کنید خواهید آموخت.

۱. کرم ضد پیری مناسب بخرید

یکی از مهم ترین مراحل جوان سازی پوست، این است که محصولات مراقبت از پوست و ضد پیری با کیفیتی انتخاب کنید. برای نتایج بهتر و موثرتر، همیشه کرمی را انتخاب کنید که حاوی مقادیر بیشتری ویتامین آ هست. چرا که ویتامین آ، در کاهش سرعت روند سالخوردگی نقشی حیاتی بازی می کند و به لایه های عمقی پوستتان مواد مغذی رسانده و ظاهری درخشان به آن می دهد.

بعلاوه برای اینکه نتایج استفاده از چنین کرم هایی برایتان مشهود باشد، باید آنرا بطور منظم و طبق روش استفاده ای که روی بسته بندی اش نوشته شده و یا مطابق نظر متخصص پوستتان از آن استفاده کنید.

۲. برنامه ی غذایی تان را مدیریت کنید

یک برنامه ی غذایی سالم و مغذی کلید دستیابی به پوستی جوان و زیبا است. مقدار زیادی غذاهای پروتئینی، انواع میوه، سبزیجات و غلات کامل را در برنامه ی غذایی روزانه تان بگنجانید. ویتامین ها و مواد معدنی یافت شده در میوه ها و سبزیجات، پوست شما را تغذیه می کنند تا درخشان و زیبا شود.

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

منبع: سرخاب سفیداب

چگونه پوست را دوباره جوان کنید؟! - تصویر 2
تگ ها : جوان سازی پوست ، ضد پیری ، چین و چروک ، جوان ، برنامه غذایی ، چطور پوست را دوباره جوان کنید؟ ، چگونه پوست را جوان کنید؟! ، پوست ، چگونه پوست را جوان کنید ، کرم ضد آفتاب ، پوست ،
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه