چهارمین دوسالانه مجسمه‌های فضای شهری برگزار می‌شود

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

چهارمین دوسالانه مجسمه‌های فضای شهری برگزار می‌شود

چهارمین دوسالانه مجسمه‌های فضای شهری برگزار می‌شود

سازمان زیباسازی شهر تهران، چهارمین دوسالانه مجسمه‌های فضای شهری را با هدف ارتقای هنر مجسمه‌سازی برای فضاها و مکان‌های شهری برگزار می‌کند. 

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس ،  سازمان زیباسازی شهر تهران در راستای معرفی و بررسی آخرین دستاوردهای هنرمندان کشور در زمینه مجسمه‌های شهری و هدف ارتقای هنر مجسمه‌سازی برای فضاها و مکان‌های شهری، چهارمین دوسالانه مجسمه‌های فضای شهری را بهمن‌ ماه سال جاری برگزار می‌کند.

 
این دوسالانه رویکردهایی همچون توجه به فرهنگ ایرانی – اسلامی و ترویج آثار روایی مانند داستان‌های مشهور ملی و مذهبی؛ نوآوری و خلاقیت در زمینه ایده، روش‌های اجرایی و کاربرد مواد و مصالح جدید و همچنین ارتباط طرح و ایده با هویت معماری و فضاهای شهر تهران را مدنظر قرار داده است.
 
چهارمین دوسالانه مجسمه‌های فضای شهری به ریاست جمال کامیاب و به دبیری محسن سلیمانی برگزار خواهد شد. هادی مظفری، بهروز دارش، حمید شانس، کامبیز صبری و ریما اسلام‌مسلک نیز شورای سیاست‌گذاری این دوسالانه را تشکیل می‌دهند.
 
هنرمندان علاقمندان به حضور در این دوسالانه می‌تواند به مراجعه به سایت www.Tehransculpture.zibasazi.ir  نسبت به مطالعه شرایط حضور و نحوه ارسال آثار کسب اطلاع کنند.
 
 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه