گروهی از هنرپیشگان معروف‌ هالیوود که عمل جراحی زیبایی انجام دادند، نه تنها کارشان نگرفت بلکه بیکار هم شدند و به آخر خط رسیدند، چرا؟چون به دلیل چهره جدیدشان نقش‌های جدید به آنها پیشنهاد نمی‌شود…. لی‌کیم و بینی مخدوش. «لی‌کیم» ۳۷ ساله اواخر سال ۱۹۹۰ تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفت و متاسفانه هرگز بعد از آن شبیه چهره اصلی خودش نشد. متاسفانه عمل کشیدن پوست صورت او نتیجه بسیار بدی داشت، لیپوساکشن او یکنواخت نشد و به دلیل انجام چند عمل زیبایی روی بینی‌اش، ترکیب آن کاملا به هم ریخت و مجبور شد دوبا ...

چـهـره‌هـایی کـه جـراحـی زیـبـایی بـه آنـها نـسـاخـت

bazigar[WwW.Kamyab.IR]

گروهی از هنرپیشگان معروف‌ هالیوود که عمل جراحی زیبایی انجام دادند، نه تنها کارشان نگرفت بلکه بیکار هم شدند و به آخر خط رسیدند، چرا؟چون به دلیل چهره جدیدشان نقش‌های جدید به آنها پیشنهاد نمی‌شود…

لی‌کیم و بینی مخدوش
«لی‌کیم» ۳۷ ساله اواخر سال ۱۹۹۰ تحت عمل جراحی پلاستیک قرار گرفت و متاسفانه هرگز بعد از آن شبیه چهره اصلی خودش نشد. متاسفانه عمل کشیدن پوست صورت او نتیجه بسیار بدی داشت، لیپوساکشن او یکنواخت نشد و به دلیل انجام چند عمل زیبایی روی بینی‌اش، ترکیب آن کاملا به هم ریخت و مجبور شد دوباره برای بازسازی بینی‌اش اقدام کند.
گری و بینی مصنوعی
«جنیفرگری» ۵۱ ساله که در اواخر ۱۹۸۰ درخشش بسیار خوبی در‌ هالیوود داشت، تصور کرد با جراحی زیبایی بینی بیشتر خواهد درخشید ولی متاسفانه این‌طور نشد و کار هنری او تقریبا متوقف ماند.
لارا و لب‌خندهای زشت
«لارا فلین بویل» ۴۱ ساله که در سال ۲۰۰۰ یکی از بهترین‌های سینما بود، بعد از انجام چند جراحی پلاستیک زیبایی‌اش را از دست داد. لب‌هایش بیش از حد باد کرد، پرکننده‌های گونه‌اش بیش از حد بود و زیاده از حد، بوتاکس استفاده کرده بود که باعث شد ظاهر زیبایش بدشکل شود.
مگان و چهره غیرواقعی
«مگان فاکس» ۲۵ ساله هم یکی از قربانیان جراحی‌های متعدد پلاستیک است. او ابتدا با تزریق پرکننده، لب‌هایش را بزرگ‌تر کرد و بعد از عمل جراحی بینی، زیباتر شد و توجه بسیاری از فیلمسازان را جلب کرد اما به جراحی‌های زیبایی ادامه داد و از یک چهره معروف و داغ ‌هالیوودی به یک چهره غیرواقعی تبدیل شد که دیگر در ‌هالیوود نقشی به او پیشنهاد نمی‌شد. تعداد دیگری از هنرپیشگان ‌هالیوود مثل «بروکلین دکر»، «کورتنی کاکس»، «امانوئل بیرت» و بسیاری دیگر نیز دچار تاثیرات منفی جراحی پلاستیک روی شغلشان شده‌اند.
مگ رایان و لبخند زشت
«مگ رایان» ۴۹ ساله از پر کردن لب‌هایش شروع کرد که قیافه‌اش بهتر شد. بعد از آن از جراحی لب استفاده کرد ولی با این کار جذابیت او بسیار کم شد. در ادامه گونه‌هایش را پر کرد، از بوتاکس استفاده کرد و به تدریج لبخند ملیح و زیبای او تبدیل شد به حالتی زشت، طوری که انگار شکلک درمی‌آورد.

جراحی زیبایی، فقط مخصوص زندگی مدرن امروزه نیست. بسیاری از تکنیک‌های این جراحی به زمان باستان برمی‌گردد مثلا اولین جراحی‌های زیبایی بینی، ۵ هزار سال قبل انجام شده است. در مصر (۳۴۰۰ سال قبل از میلاد) و هندوستان نیز جراحی‌‌های زیبایی انجام می‌گرفت. وقتی ماجرا به دوران باستان برسد، نشان می‌دهد ستاره‌های معروف قدیمی ‌هم از این جراحی‌ها بی‌بهره نبوده‌اند. خیلی از زیبارویانی که از قدیم تاکنون در فکر و ذهن خیلی‌ها ستاره و مظهر زیبایی هستند این ظاهر زیبا را طبیعی نداشته‌اند و با دستکاری آن مشهور شده‌اند.
ریتا هی‌ورث و الکترولیز
«ریتا هی‌ورث» که در دوران خود یکی از زیباترین‌ها بوده، با روش الکترولیز، موهای زائد صورتش را از بین برد و خط رویش مویش را عقب‌تر برد. می‌توان گفت زیبایی و شهرت او تا حد زیادی به این موضوع ربط داشته است.
برت لنکستر و جراحی زیبایی
«برت لنکستر» از وضعیت صورت خود راضی نبود و برایش جراحی کشیدن صورت انجام گرفت. تعداد اعمال جراحی او تا سن ۵۸ سالگی آنقدر زیاد بود که بعضی معتقد بودند فقط چشم‌هایش طبیعی است، ولی شهرت او همچنان باقی ماند.
گری کوپر و کشیدن صورت
«گری کوپر» که جایزه اسکار را نیز برده است، در سال ۱۹۵۸ تحت عمل جراحی کشیدگی کامل صورت قرار گرفت و چند عمل دیگر هم انجام داد که چندان موفق نبود و ظاهر او را تغییر داد.
جان وین و جراحی پلاستیک
«جان ‌وین» نیز جراحی پلاستیک انجام داد و همواره ۵ سانت پاشنه زیر کفش‌هایش بود تا بلندتر به نظر برسد. نواحی گردن و چشم‌های او جراحی زیبایی شده بود.
مارلن دیتریش و ابروهایش
«مارلن دیتریش» از روش‌های غیرجراحی برای کشیده‌شدن صورت و جذابیت ابروها و چشم‌هایش استفاده می‌کرده است.
الیزابت تیلور و جراحی بینی
«الیزابت تایلور» که تا لحظه مرگ مشهور ماند، جراحی زیبایی چانه و بینی انجام داده بود چون اولین استودیوی فیلمسازی به او گفته بود بینی‌اش خیلی بزرگ است. جراح او همان جراح زیبایی «مریلین مونرو» و «ناتالی وود» بوده است.

منبع : سلامت

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه