چطور مژه مصنوعی بکاریم

چطور مژه مصنوعی بکاریم - تصویر 1

استفاده از مژه مصنوعی راحت ترین و بی ضررترین راه پرپشت کردن مژه است که در دسترس همه افراد قرار دارد. همان طوری که یادآور می شویم جز در شرایط خاص از این روش استفاده نکنید، پیشنهاد می کنیم برای پر پشت جلوه دادن مژه هایتان این روش را انتخاب کنید. در این چگونه اصول صحیح استفاده از مژه مصنوعی را آموزش می دهیم تا خودتان به تنهایی بتوانید از آن استفاده کنید.

۱.ابتدا مژه هایتان را با مواد مخصوص تمیز کنید تا از هرگونه گرد و خاک پاک شوند. در نظر داشته باشید که از پاک کننده های روغنی استفاده نکنید.

۲.چسب مخصوص مژه را بر روی ظرف پلاستیکی یا فویل بریزید. مژه های موجود را کنار هم گذاشته و به ترتیب مژه های کوتاه تر را در گوشه داخلی چشم، مژه های متوسط را در وسط و مژه های بلند تر را در گوشه خارجی چشم قرار دهید.

چسباندن مژه ها را از گوشه داخلی چشم شروع کنید. هریک از مژه ها را که مورد نیاز است به چسب آغشته کنید و در جای خودش روی مژه خودتان بچسبانید.

۳.پس از چسباندن مژه می توانید مژه ها را با هم شانه کنید تا مژه ها با مژه های خودتان یکدست شوند.

۴.توجه کنید برای کندن مژه مصنوعی آنرا نکشید بلکه از مواد جداکننده موجود در بسته بندی مژه استفاده کنید. به این ترتیب که گوش پاک کن را به این مواد آغشته کنید و سپس به مژه ها بمالید و صبر کنید تا چسب را در خود حل کند. سپس به آرامی مژه ها را جدا کنید.

نکات و هشدارها:

بهترین چسب ها برای استفاده از مژه مصنوعی استفاده از چسب های جراحی است که در داروخانه ها موجود است. مثل چسب های مشکی و چسب های سفید که در ابتدا سفید و به تدریج بی رنگ و شفاف می شوند.

چسب مژه را می توان روز قبل در پشت گوش فرد تست و تا ۲۴ ساعت صبر کرد اگر واکنشی ایجاد نشد می توان از آن چسب استفاده کرد.

حواستان باشد مژه را روی پلکتان نچسبانید. مژه مصنوعی باید روی مژه های خودتان چسبانده شود.

گردآوری: مجله اینترنتی زیگیل

منبع: پارمیدانو

تگ ها : مژه ، چگونه مژه مصنوعی بکاریم ، مژه مصنوعی ، کاشت مژه مصنوعی ،
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه