پیرمرد ۸۰ ساله ماهشهری خوراک گربه هایش شد!!. به گزارش فان کمیاب آنلاین به نقل از مهر پیرمرد ۸۰ ساله ماهشهری پس از مرگ طعمه گربه های خانگی اش شد. پیرمرد ۸۰ ساله ماهشهری که در شهر چمران زندگی می کرد، تنهایی زندگی اش را با گربه هایی که خود تربیت کرده بود در یکی از مناطق زاغه نشین این شهر پر می کرد و هر روز بخشی از غذای خود را به گربه هایش می داد تا آنها وسیله ای برای پر کردن روزهای سخت تنهایی باشند. پیرمرد ۸۰ ساله چند روز قبل بر اثر کهولت سن فوت کرد ولی به علت اینکه تنها زندگی می کرد کسی متوجه ...

پیرمرد ۸۰ ساله ماهشهری خوراک گربه هایش شد!!

 

1-Gorbe[Fun.KamyabOnline.com]

به گزارش فان کمیاب آنلاین به نقل از مهر پیرمرد ۸۰ ساله ماهشهری پس از مرگ طعمه گربه های خانگی اش شد.
پیرمرد ۸۰ ساله ماهشهری که در شهر چمران زندگی می کرد، تنهایی زندگی اش را با گربه هایی که خود تربیت کرده بود در یکی از مناطق زاغه نشین این شهر پر می کرد و هر روز بخشی از غذای خود را به گربه هایش می داد تا آنها وسیله ای برای پر کردن روزهای سخت تنهایی باشند.
پیرمرد ۸۰ ساله چند روز قبل بر اثر کهولت سن فوت کرد ولی به علت اینکه تنها زندگی می کرد کسی متوجه رخت بر بستن وی از دنیا نشد و چند روزی جسد وی در خانه ماند اما گربه هایش بعد از چند روز گرسنگی را تحمل نکردند و پیرمرد را طعمه خود قرار دادند.
سرانجام یکی از همسایگان که غیبت پیرمرد را طولانی می دید به منزلش رفت و بعد از اینکه متوجه شد بوی بدی از داخل خانه به مشام می رسد اقدام به گشودن در کرد و با جسد پیرمرد ۸۰ ساله ای مواجه شد که صورتش به صورت کامل طعمه گربه هایش شده بود.
وی فورا این پیرمرد را به مراجع قانونی تحویل داد تا جسد وی در اختیار پزشک قانونی قرار بگیرد. پزشک قانونی شهرستان ماهشهر نیز مرگ وی این پیرمرد را ناشی از کهولت بالا سن تشخیص داد و اینگونه پرونده زندگی پیرمردی که غذای خود را با گربه هایش تقسیم میکرد در این دنیا بسته شد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه