درست است که گزارش مالی اخیر اپل ناامید کننده بود و ارزش سهام این غول تکنولوژی همچنان در سراشیبی سقوط قرار دارد. به طوری که روز گذشته پس از ۵ ماه، اپل جایگاه خود به عنوان ارزشمندترین شرکت دنیا را از دست داد. اما هنوز می توان آن را یک گاو پول ده! دانست. حالا نویسنده خوش ذوق Benzinga لیستی از شرکت هایی آماده کرده که اپل با پول نقد موجود در حسابش می تواند خریداری شان کند. طبق آخرین گزارش اپل. این شرکت ۱۳۷ میلیارد دلار پول نقد و دارایی معادل نقدینگی در دست دارد. لذا می تواند سراغ لیست زیر بر ...

پول نقد شرکت اپل چقدر است؟

 

apel[WwW.Kamyab.IR]

 

 

درست است که گزارش مالی اخیر اپل ناامید کننده بود و ارزش سهام این غول تکنولوژی همچنان در سراشیبی سقوط قرار دارد. به طوری که روز گذشته پس از ۵ ماه، اپل جایگاه خود به عنوان ارزشمندترین شرکت دنیا را از دست داد. اما هنوز می توان آن را یک گاو پول ده! دانست.

حالا نویسنده خوش ذوق Benzinga لیستی از شرکت هایی آماده کرده که اپل با پول نقد موجود در حسابش می تواند خریداری شان کند. طبق آخرین گزارش اپل. این شرکت ۱۳۷ میلیارد دلار پول نقد و دارایی معادل نقدینگی در دست دارد. لذا می تواند سراغ لیست زیر برود:
۱- غول کارت های اعتباری، Visa با ارزش ۱۰۶ میلیارد دلار.
۲- خدای تجهیزات شبکه، Cisco با ارزش ۱۱۲٫۱۳ میلیارد دلار.
۳- یکی از بزرگترین تولیدکنندگان نیمه هادی ها، Qualcomm با ارزش ۱۱۰٫۶ میلیارد دلار.
۴- سلطان بی رقیب چیپ سازهای دنیا، Intel با ارزش ۱۰۴٫۵۸ میلیارد دلار.

البته متاسفانه گوگل با ارزش ۲۴۷ میلیارد دلاری و مایکروسافت با ارزش ۲۳۳ میلیارد دلاری، دور از دسترس و توان خرید اپل قرار دارند و برای این کار باید کمی بیشتر قلکش را پر کند!

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه