پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) رونمایی شد + پوستر

پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) رونمایی شد + پوستر

پوستر دوازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) رونمایی شد + پوستر

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی پس از رونمایی پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع)، ابراز امیدواری کرد: این جشنواره همچنان در فرهنگ‌سازی و جریان‌سازی فرهنگی موفق باشد.

تسنیم ، آیین رونمایی از پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) با حضور علی جنتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، علی‌اصغر کاراندیش معاون وی، سیدجواد جعفری دبیر جشنواره و سیدمحمدهادی ایازی قائم‌مقام وزیر بهداشت برگزار شد.

جنتی در این مراسم، عملکرد جشنواره امام رضا(ع) را در فرهنگ‌سازی و جریان‌سازی فرهنگی مثبت ارزیابی کرده و اظهار امیدواری کرد وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بتواند خدمات ارزنده‌تری ارائه دهد تا آوازه این جشنواره نه تنها در تمام شهرها و روستاهای کشور، بلکه در مجامع اسلامی خارج کشور نیز بپیچد.

پوستر این دوره از جشنواره توسط حسین فیلی‌زاده گرافیست 40 ساله کشورمان طراحی و به صورت پنج رنگ طلاکوب همراه با UV موضعی چاپ شده است.

دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فرهنگی هنری امام رضا(ع) از یکم تا یازدهم ذی‌القعده (موسوم به دهه کرامت) برابر با پنجم تا پانزدهم شهریور 1393 در تمام استان‌های ایران و 75 کشور جهان برگزار می‌شود.

مراسم اختتامیه این جشنواره در شب میلاد حضرت ثامن الحجج(ع) در مشهد مقدس برگزار خواهد شد و طی آن از هشت خادم برگزیده رضوی در داخل کشور و هشت خادم برگزیده رضوی در بخش بین‌الملل تقدیر به عمل می‌آید.

علاقه‌مندان برای ثبت‌نام و آگاهی از نحوه شرکت در هر یک از برنامه‌ها می‌توانند به سایت «شمس طوس» به نشانی www.shamstoos.ir مراجعه کنند. همچنین سامانه پیام کوتاه: 30007888 و شماره تلفن‌: 05112283044 به عنوان پل ارتباطی میان جشنواره و مخاطبان معرفی شده است.

پوستر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی امام رضا(ع) رونمایی شد + پوستر - تصویر 2

/117/

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه