تماشا: این روزها بعد از پایان جشنواره فیلم فجر و التهابات همیشگی اش دوباره تنور تئاتر حسابی داغ شده است، آنچنان که هنرمندان سرشناس زیادی برای اجرای نمایش در سالن های مختلف کشور روی صحنه رفته اند. از جمله این نمایش ها می توان به «یادداشتی برای سهراب» به کارگردانی اصغر خلیلی اشاره کرد که شاید جذابترین نکته اش حضور دوباره فرزاد حسنی بعد از سال ها در تئاتر باشد. قرار است نمایش «یادداشتی برای سهراب» که علاوه بر فرزاد حسنی هنرمندانی چون کامران تفتی و زری آماد نیز در آن به ایفای نقش می پردازند از ...

پرویز پرستویی شاهد قتل فرزاد حسنی!

تماشا: این روزها بعد از پایان جشنواره فیلم فجر و التهابات همیشگی اش دوباره تنور تئاتر حسابی داغ شده است، آنچنان که هنرمندان سرشناس زیادی برای اجرای نمایش در سالن های مختلف کشور روی صحنه رفته اند.

از جمله این نمایش ها می توان به «یادداشتی برای سهراب» به کارگردانی اصغر خلیلی اشاره کرد که شاید جذابترین نکته اش حضور دوباره فرزاد حسنی بعد از سال ها در تئاتر باشد. قرار است نمایش «یادداشتی برای سهراب» که علاوه بر فرزاد حسنی هنرمندانی چون کامران تفتی و زری آماد نیز در آن به ایفای نقش می پردازند از امروز با برپایی مراسم آیین آغازین از ساعت ۱۸:۳۰ در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر رسما کار خود را آغاز کند.

گفته می شود قرار است زنگ آغاز اجرای این نمایش به دست پرویز پرستویی هنرمند نامی و پرافتخار کشور نواخته شود. فرزاد حسنی در این نمایش نقش شهید دانشجو «سهراب مصطفایی» را بازی خواهد کرد که ۳۴ سال قبل به دست کامران تفتی کشته شده است و حال تفتی بعد از سال ها به کشور بازگشته اما عذاب و جدانی که به خاطر قتل شهید مصطفایی دچارش شده دست از سرش برنمی دارد.

parviz parastoye[WwW.Kamyab.IR]

«یادداشتی برای سهراب» قصه ای اجتماعی دارد و نمایش در مورد تلاقی دو زمان و داستان زندگی خانواده ای در چند موقعیت زمانی است که منجر به رفع معمای چند ساله می شود.

اصغر خلیلی کارگردان این نمایش دلیل جالبی برای تصمیمش برای اجرای «یادداشتی برای سهراب دارد: «از یک پاورقی روزنامه در سال ۱۳۵۷ به این قصه رسیدم که برایم جذاب بود و اتفاق افتاده است قصه دایره وار و قصه در قصه رخ می دهد و بر چیدمان صحنه تاثیرگذار است.»

تمام اتفاقات این تئاتر ۳۴ سال پیش رخ داده است. علاقه مندان می توانند برای تماشای این نمایش به سایت تماشاخانه ایرانشهر مراجعه کرده و نسبت به رزومه بلیت آن اقدام نمایند.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه