پرفروش ترین خودروسازان جهان در سال ۲۰۱۳. جنرال موتورز پس از تویوتا در رتبۀ دوم اتومبیل های پرفروش جهان است. جنرال موتورز با ۹٫۷۱ میلیون عدد فروش خودرو، هنوز نتوانسته از تویوتا پیشی بگیرد اما از فولکس واگن آلمان جلوتر است. گزارش فروش خودروهای تویوتا هفتۀ آینده منتشر خواهد شد، اما از هم اکنون می توان نتیجه گیری کرد که جنرال موتورز در سال ۲۰۱۳ هم نتوانسته از تویوتا جلو بزند. جنرال موتورز آمریکایی طبق گزارش اخیر منتشر شده، در سال ۲۰۱۳ نزدیک به ۹٫۷۱ میلیون عدد خودرو فروخته است و در حال حاضر در ر ...

پرفروش ترین خودروسازان جهان در سال ۲۰۱۳

جنرال موتورز پس از تویوتا در رتبۀ دوم اتومبیل های پرفروش جهان است.

5-Car[WwW.KamYab.IR]

جنرال موتورز با ۹٫۷۱ میلیون عدد فروش خودرو، هنوز نتوانسته از تویوتا پیشی بگیرد اما از فولکس واگن آلمان جلوتر است.
گزارش فروش خودروهای تویوتا هفتۀ آینده منتشر خواهد شد، اما از هم اکنون می توان نتیجه گیری کرد که جنرال موتورز در سال ۲۰۱۳ هم نتوانسته از تویوتا جلو بزند. جنرال موتورز آمریکایی طبق گزارش اخیر منتشر شده، در سال ۲۰۱۳ نزدیک به ۹٫۷۱ میلیون عدد خودرو فروخته است و در حال حاضر در رتبۀ دوم اتومبیل های پرفروش جهان است. این در حالیست که میزان فروش خودروهای تویوتا در سال ۲۰۱۲، به میزان فروش جنرال موتورز در سال جاری بوده است و از این رو پیش بینی می شود که شرکت ژاپنی توانسته همچنان در سال ۲۰۱۳ رتبۀ اول خود را حفظ کرده است.
با این حال، جنرال موتورز، همچنان از فولکس واگن جلوتر است. جی ام با افزایش فروش ۱۱ درصدی خودرو در چین و افزایش فروش در ایالات متحده آمریکا توانسته در مقایسه با رقیب آلمانی بهتر عمل کند، رقیبی که تحت تأثیر بحران اقتصادی اروپا تنها توانسته ۹٫۵ میلیون عدد خودرو در سال ۲۰۱۳ بفروشد.
جی ام پیشتر در سال ۲۰۱۱ برای مدت زمان کوتاهی توانسته بود از تویوتا پیشی بگیرد، آنهم زمانی که سونامی و فاجعۀ فوکوشیما، صدمات زیادی به کارخانه های ژاپن و فعالیت آنها وارد آورده بود. آمریکا پیشتر نیز در سال ۲۰۰۸ توانسته بود از رقیب آسیایی سبقت بگیرد؛ اما این موفقیت بیش از یک سال دوام نیاورد. از سال ۲۰۱۲ تاکنون، تویوتا همچنان قهرمان اتومبیل جهان است.
/ خبرآنلاین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه