پدرام درخشانی: آلبوم تصویری‌ام منتشر می‌شود

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

پدرام درخشانی: آلبوم تصویری‌ام منتشر می‌شود - تصویر 1

سرپرست گروه «رومی» در گفتگو با «موسیقی ما»؛

پدرام درخشانی: آلبوم تصویری‌ام منتشر می‌شود

به گزارش جوان ایرانی به نقل از موسیقی ما، سرپرست گروه «رومی» که در نخستین جشن سالانه «موسیقی ما» موفق به دریافت تندیس بهترین آلبوم سبک تلفیقی شده بود، از انتشار آثار تصویری خود خبر داد.

به گزارش «موسیقی ما»، پدرام درخشانی درباره جدیدترین فعالیتهای رسمی خود در حوزه موسیقی گفت: «در حال تولید چند اثر هستیم و آلبوم خودم نیز در مراحل ضبط آثار قرار دارد.»

وی درادامه افزود: «این بار تصمیم گرفته ام که مخاطبان این سبک موسیقی، به جای شنیدن آثار، اجرای آنها را ببینند و همین نگاه باعث شده که آلبوم بعدی ام را به صورت تصویری وارد بازار موسیقی کشور کنم

.» درخشانی در توضیحات بیشتر درباره این اثر گفت: «در حال آماده کردن و ضبط پنج قطعه هستیم. می‌خواهم تک نوازی‌ها و تکنیک‌های نوازندگی را در آلبوم بعدی بیشتر نشان دهم و بخاطر همین این اثر را به صورت ویدئویی منتشر خواهم کرد. نوع سنتورنوازی خودم و سایر نوازنده ها در این ویدئوها بیشتر نمایش داده خواهند شد. عمده آثار به صورت بی کلام هستند و در ادامه پروسه تولید شاید یکی دو قطعه باکلام هم به آنها اضافه شوند.»

سرپرست گروه رومی درباره برنامه های خود و گروهش برای برگزاری کنسرت نیز گفت: «فعلا برنامه ای برای اجرای زنده نداریم و همه تلاشمان جمع آوری آلبوم است. انرژی زیادی روی آن گذاشته ایم و امیدوارم خروجی کار اثری باشد که مورد توجه دوستداران موسیقی قرار بگیرد.»

اختصاصی سایت «موسیقی ما»

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه