پخش چهار فیلم جدید در مهر ماه از شبکه نمایش

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

پخش چهار فیلم جدید در مهر ماه از شبکه نمایش

 پخش چهار فیلم جدید در مهر ماه از شبکه نمایش

شبکه نمایش طبق برنامه ریزی و سیاست جدید، قصد دارد هر ماه فیلم ها و سریال های جدیدی را به نمایش بگذارد.

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از روابط عمومی سیما، شبکه نمایش طبق برنامه ریزی و سیاست جدید، قصد دارد هر ماه فیلم ها و سریال های جدیدی را به نمایش بگذارد. بر اساس همین برنامه ریزی مهر ماه امسال چهار فیلم با عنوان های «شرافت سامورایی»، «داستان بی پایان ها 3»، «داستان های خودمانی» و «مدافعین شهر» از شبکه نمایش پخش خواهد شد.

 
شروعی نو در «شرافت سامورایی»
 
فیلم «شرافت سامورایی» محصول سال 2006 کشور ژاپن ساخته یوجی یامادا، کارگردان شناخته شده ژاپنی که برای این فیلم نامزد جایزه بهترین کارگردان آکادمی سینمای ژاپن شده است.
 
این درام خوش ساخت داستان سامورایی جوانی با نام شینوجو را روایت می کند که طی یه حادثه بینایی خود را از دست می دهد. با از دست رفتن بینایی حالا همسر اوست که سعی دارد او را به شروعی نو و تلاش برای حفظ شرافت سامورایی اش تشویق کند.
 
این عنوان از فیلم های موفق سال 2007 ژاپن بود که در سه رشته برنده جایزه آکادمی سینمای ژاپن شد و در نه رشته از جمله بهترین فیلم و بهترین بازیگر نقش اول مرد و بهترین بازیگر نقش اول زن نیز نامزد دریافت جایزه بود.
 
«داستان بی پایان» به پایان می رسد
 
قسمت سوم فیلم «داستان بی پایان» محصول 1994 کشور آلمان، پایانی است بر این داستان که سال 1984 با کارگردانی ولفگانگ پیترسون آغاز شد.
 
در این قسمت باستین مشکلاتی با گروهی از بچه های قلدر مد��سه دارد. این گروه کتاب فانتزیا رو دزدیده اند و باعث به وجود آمدن دروازه ای بین زمین و سرزمین فانتزیا شده اند. از نکات جالب این قسمت بازی جک بلک نوجوان در نقش سرکرده گروه قلدر است. جک بلک برای بازی در فیلم کینگ کنگ و صداپیشگی پاندای کنگ فو کار مشهور است.
 
پیتر مک دونالد کارگردان فیلم که بیشتر برای دستیاری کارگردانان مطرح سینما از جمله تیم برتون و جیمز گان شناخته شده است.
 
«داستان های خودمانی» از سینمای آرژانتین
 
فیلم «داستان های خودمانی» فیلمی از سینمای آرژانتین، که از جمله ساخته های موفق سال 2002 این کشور بوده و جایزه بهترین فیلم جشنواره کندور سینمای آرژانتین را به دست آورده است.
 
این فیلم داستان سه آدم متفاوت و یک کودک را روایت می کند که هر یک در راهی متفاوت قدم گذاشته اند و هر یک رویاهایی متفاوت را دارند که در نهایت در نقطه ای از داستان سرنوشت همه آنها به هم گره می خورد.
 
«داستان های خودمانی» ساخته کارلوس سورین است و خاویر لومباردو و آنتونیو بندیکت در این فیلم نقش آفرینی کرده اند.  
 
«مدافعین شهر» ریگا   
 
فیلم «مدافعین شهر» محصول 2007 کشور لیتوانی به داستان دفاع مردم لیتوانی از پایتخت کشور خود، ریگا در طول جنگ جهانی اول اشاره دارد. فیلم وقایع سال 1919 را در جریان یورش ارتش آلمان به ریگا را نمایش می‌دهد.
 
این فیلم محصول سینمای کمتر دیده شده لیتوانی و اثر آیگراس گروبا کارگردان لیتوانیایی است. یانیاس رینیس و الیتا کویانا از جمله بازیگران این فیلم هستند.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه