پخش تله فیلم لبه پرتگاه با موضوع حماسه 9دی از شبکه دو

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

پخش تله فیلم لبه پرتگاه با موضوع حماسه 9دی از شبکه دو

فیلم تلویزیونی «لبه پرتگاه» به تهیه کنندگی علی‌ صفرخانی و کارگردانی یعقوب غفاری جمعه ساعت 17 و 30 دقیقه روی آنتن شبکه دو می رود.

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از روابط عمومی شبکه دو، این تله بر اساس فیلمنامه ای از علیرضا اسحاقی و حسین حسنی با موضوع حماسه «9 دی» تولید شده و سمانه پاکدل، حمید شریف زاده، پادینا رهنما، محمد رضا رهبری ، زهرا محمدی، با حضور میرطاهر مظلومی و محمد فیلی از بازیگران آن هستند.

 

«لبه پرتگاه» با نام قبلی «قاعده بازی» درباره زوج جوانی به نام هادی (حمید شریف زاده) و ریحانه (سمانه پاکدل) است که در آستانه ازدواج قرار دارند، اما پس از انتخابات ریاست جمهوری سایه سیاست بر زندگی شخصی این زوج جوان می افتد و سمانه را در معرض انتخاب مهمی قرار می دهد.

 

 این تله کاری از گروه فیلم های تلویزیونی شبکه دو سیماست و از دیگر عوامل آن می توان به تدوینگر: علی مترصد، مدیر تصویربرداری: فرهاد محمودی، مدیر تولید: سیف الله علیپور، برنامه ریز و دستیار کارگردان: رضا شهریاری،صدابردار: محمد امامی، تدوین: علی مترصد، موسیقی متن: مازیار کلاهی، طراح چهره پردازی: کیوان فردوسی و طراح صحنه و لباس: علی وطن دوست اشاره کرد.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه