پخش برنامه «سفره های نور» در ماه مبارک رمضان

مبلغ روشن دلی که با وجود محرومیت از نعمت بینایی دین را به بهترین شکل به مخاطبان خود ارائه می دهد و افراد بیشماری را شیفته نوع تبلیغ خود کرده است، مبلغی دیگر که مخاطبان ناشنوا را درک کرده و به زبان اشاره با آنها به گفتگو می پردازد تا اطمینان یابد که معرفی دین را بدون واسطه و به بهترین نحو انتقال داده است، مبلغی دیگر که در دشوارترین مناطق و بدون امکانات تن به سختی داده و به معرفی دین پرداخته است ...

برنامه «سفره های نور» از روز یکشنبه همزمان با اولین روز ماه مبارک رمضان همه روزه ساعت 16:40 از شبکه سه سیما به نمایش در خواهد آمد.

به گزارش جوان ایرانی، برنامه تلویزیونی «سفره های نور» به تهیه کنندگی مهدی صاحبی در ماه مبارک رمضان سال جاری از شبکه سه سیما به نمایش در خواهد آمد.

بنابر این گزارش، سلسله برنامه سفره های نور در 24 قسمت 27 دقیقه ای ازشبکه3 پخش خواهد شد.

این برنامه، داستان طلبه ی جوانی است که خود را برای امر تبلیغ دین آماده می کند و بدین منظور با مراجعه به دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم، خواستار آشنایی با مهارت ها و فنون تبلیغی مبلغان موفق و توانمند در کشور شده است. از این رو، معاونت فرهنگی تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی جهت کمک رسانی به ایشان، کارگردانی را به ایشان معرفی می نماید که در حال ساخت برنامه ای درمورد مبلغان نمونه کشور می باشد، تا از این طریق آشنایی لازم و جامعی را از مبلغان موفق کشور کسب نماید.

در هر یک از قسمت های این مستند، طلبه جوان با یکی از مبلغان موفق آشنا خواهد شد که هر یک توانمندی های خود را در زمینه ای خاص دنبال می نمایند.

پخش برنامه «سفره های نور» در ماه مبارک رمضان - تصویر 1

مبلغان این برنامه هر یک به نوبه خود دارای نقاط مثبت قابل توجهی می باشند؛ برای نمونه مبلغ روشن دلی که با وجود محرومیت از نعمت بینایی دین را به بهترین شکل به مخاطبان ارائه می دهد و افراد بیشماری را شیفته نوع تبلیغ خود کرده است، مبلغی دیگر مخاطبان ناشنوا را درک کرده و به زبان اشاره با آنها به گفتگو می پردازد تا اطمینان یابد که معرفی دین را بدون واسطه و به بهترین نحو انتقال داده است، مبلغی دیگر که در دشوارترین مناطق و بدون امکانات تن به سختی داده و به معرفی دین پرداخته است و ... .

گفتنی است این مجموعه مستند کاری از گروه فرهنگ و معارف شبکه 3 سیما می باشد.

تعدادی از عوامل این مجموعه مستند عبارتند از:

تهیه کننده: مهدی صاحبی
کارگردانان: سید مهدی سعیدی، خدیجه فتحی زاهد
مدیر تصویر برداری: رضا بقایی
مدیر تولید: خدیجه فتحی زاهد
راوی: حمید متقی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه