ویژه برنامه دهه کرامت شبکه قرآن سیما

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

ویژه برنامه دهه کرامت شبکه قرآن سیما

 ویژه برنامه دهه کرامت شبکه قرآن سیما

شبکه قرآن سیما همزمان با ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت ویژه برنامه هایی به همین مناسبت به روی آنتن خواهد برد. 

 

به گزارش جوان ایرانی به نقل از تسنیم، "باران" عنوان ویژه برنامه شبکه قرآن سیماست که به مناسبت ولادت حضرت معصومه (سلام الله علیها) با کارشناسی حجت الاسلام والمسلمین حیدری کاشانی و شعرخوانی جواد محمد زمانی امشب 24 مرداد از ساعت 22 به صورت زنده و مستقیم از حرم مطهر آن بانو به روی آنتن می‌رود.  

همچنین قرار است برنامه "باران" به مناسبت روز بزرگداشت حضرت احمدبن‌موسی شاهچراغ (ع) در روز پنجشنبه 29 مرداد از حرم آن حضرت به صورت زنده و مستقیم از ساعت 22 پخش شود. 

برنامه صبحگاهی «نفس صبح» نیز قرار است 25 و 26 مرداد ماه با حضور آیات عظام محمد جواد فاضل لنکرانی و سیدمحمد سعیدی (تولیت حرم حضرت معصومه (س)) به صورت زنده از حرم حضرت معصومه(س) به روی آنتن برود.

«نفس صبح» روز پنجشنبه 29 مرداد به مناسبت سالروز بزگداشت حضرت احمدبن‌موسی شاهچراغ (ع) از ساعت 7 صبح با حضور اوحدی به عنوان کارشناس مذهبی از حرم شاهچراغ و روز ولادت امام رضا (ع) نیز از حرم مطهر آن حضرت پخش خواهد شد.

بخش های کوتاه شرح فضائل حضرت معصومه (س) توسط کارشناسان مذهبی تحت عنوان «بانوی کرامت» ا�� دیگر برنامه های تدارک دیده شده توسط شبکه قرآن سیماست که در دهه کرامت هرشب از ساعت 21:50 به روی آنتن این شبکه می‌رود.

برنامه گفتگو محور «یاد خدا» نیز در 2 ویژه برنامه به مناسبت ولادت های حضرت معصومه (س) و حضرت امام رضا (ع) در روزهای 25 مرداد با کارشناسی حجت السلام والمسلمین حاج علی اکبری و 3 شهریور ماه با کارشناسی حجت الاسلام عظیمی از حرمین آن بزرگواران در ساعت 19 پخش خواهد شد.

«امام مهربانی» عنوان دیگر برنامه زنده شبکه قرآن سیماست که همزمان با ایام ولادت امام رضا (ع) در 6  قسمت از روز 31 مرداد لغایت 4 شهریور هرشب ساعت 23:15 با دعوت از کارشناسان مطرح مذهبی که از صحن حرم پخش خواهد شد به بیان فضائل آن امام بزرگوار می پردازد. 

«امام مهربانی» در روز ولادت حضرت امام رضا (ع) به عنوان ویژه برنامه این شبکه از ساعت 11:45 به صورت زنده و مستقیم از حرم مطهر آن حضرت پخش خواهد شد.

 


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه