تاکسی های چینی شماره گذاری و آماده واگذاری به ناوگان حمل و نقل کشور می شوند. به گزارش سایت وطن، براساس برخی توافق های بین المللی میان دو کشور ایران و چین تامین بخش عمده ای از وسائل حمل و نقل شهری در ایران توسط خودروسازان چینی صورت می گیرد. همچنین با توجه به اینکه مدت زمانی نیز از ورود اتوبوس های ساخت کشور چین نگذشته است متاسفانه تاکسی های چینی نیز به بخش حمل و نقل در تهران و دیگر کلان شهر ها اضافه خواهد شد که این موضوع نشان می دهد چین در بخش حمل و نقل عمومی نیز توانسته است بازار ایران را نیز ...

ورود تاکسی های چینی به تهران (+عکس)

تاکسی های چینی شماره گذاری و آماده واگذاری به ناوگان حمل و نقل کشور می شوند.

به گزارش سایت وطن، براساس برخی توافق های بین المللی میان دو کشور ایران و چین تامین بخش عمده ای از وسائل حمل و نقل شهری در ایران توسط خودروسازان چینی صورت می گیرد.

همچنین با توجه به اینکه مدت زمانی نیز از ورود اتوبوس های ساخت کشور چین نگذشته است متاسفانه تاکسی های چینی نیز به بخش حمل و نقل در تهران و دیگر کلان شهر ها اضافه خواهد شد که این موضوع نشان می دهد چین در بخش حمل و نقل عمومی نیز توانسته است بازار ایران را نیز فتح کند.

یک منبع آگاه در این باره به سایت وطن اعلام کرد: در صورتی که تحریم های بین المللی بطور کامل برداشته شود دیگر نیازی به واردات کالاهای چینی به ایران نخواهیم داشت و تجهیزات مورد نیاز در تمامی بخش ها از جمله حمل و نقل را از کشور های صاحب نام انجام خواهیم داد.

Taxi[WwW.KamYab.IR]

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه