هنرمند برجسته و مشهور آذربایجان به زیارت حرم رضوی می‌رود

سرویس هنربه نقل از موسیقی ایرانیان؛ بخش موسیقی:

IMG19130534
معاون هنری و سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی گفت: رامیز قلی‌اف هنرمند صاحب نام و برجسته آذربایجان به مشهد سفر می‌کند.

حمید طباطبایی پنجشنبه عصر در جمع خبرنگاران عنوان کرد: “رامیز قلی‌اف” از نوابغ موسیقی جهان که برای عمل جراحی به تبریز سفر کرده است به جهت ارادت به امام رضا(ع) برای زیارت مرقد مطهر ایشان فردا به مشهد سفر می‌کند.

وی با بیان اینکه این هنرمند برجسته موسیقی جهان میهمان انجمن موسیقی خراسان رضوی خواهد بود، افزود: “رامیز قلی اف” به مدت سه روز در مشهد است ودر این مدت نشستی هم با اهالی موسیقی و هنر خواهد داشت.

طباطبایی با بیان اینکه درصورت امکان” رامیز قلی اف” قطعاتی از آثار خود را در حضور اهالی موسیقی اجرا می کند، عنوان کرد: او کنسر ت های موفقیت آمیزی را در کشور های مختلف بر گزار کرده است و در حال حاضر سرپرستی رهبری موسیقی آذربایجان را در دانشگاه موسیقی باکو عهدار است.

گفتنی است این هنرمند برجسته موسیقی جهان و هنر پیشه مردمی جمهوری آذربایجان در 30 اوریل 1947 متولد شده، وی در دانشگاه آکادمی موسیقی باکو فارغ تحصیل شد و در حال حاضر رامیز یک نوازنده شناخته شده در جمهوری آذر بایجان است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه