هنرمندانِ سینما، مهمانِ کنسرتِ چرا رفتی در کرج شدند

سرویس هنر؛ بخش موسیقی:

هنرمندانِ سینما، مهمانِ کنسرتِ چرا رفتی در کرج شدند - تصویر 1

اصغر فرهادى، حمید فرخ‌نژاد و فرهاد اصلانى؛

هنرمندانِ سینما، مهمانِ کنسرتِ چرا رفتی در کرج شدند

کنسرت «چرا رفتی» به خوانندگی «همایون شجریان» و آهنگسازی «تهمورس پورناظری» پنجشنبه ۱۶ بهمن ماه با حضور هنرمندانى مثل اصغر فرهادى، حمید فرخ‌نژاد و فرهاد اصلانى در دو سانس در شهر کرج برگزار شد و این در حالی است که گروه خود را برای اجرای ۲۲ بهمن ماه در اهواز آماده می‌کنند.

در این کنسرت که در دو اجرا در ساعت‌های ۱۸ و ۲۱:‌۳۰ به روی صحنه رفت، همایون شجریان ضمن اشاره به حضور این هنرمندان گفت: «امشب میزبان هنرمندانی هستیم که حضورشان برای همه ارزشمند است».

قطعه «همه هیچم» از آلبوم «نه فرشته‌ام نه شیطان»، با شعری از حسین منزوی آغازگر این برنامه بود و پس از آن قطعهٔ «کولی» با شعری از سیمین بهبهانی نواخته شد. بعد از آن قطعه «دل به دل» اجرا شد که شعر آن را هومن ذکایی سروده است. «شتک» با شعری از حسین منزوی و «حصار شب» با شعری از محمدرضا شفیعی کدکنی قطعات بعدی اجرا شده در این برنامه بودند. تکنوازی تنبور سهراب پورناظری آغازگر بخش بعدی این اجرا و پیش درامدی برای اجرای قطعه «مردان خدا» به آهنگسازی کیخسرو پورناظری بود.

«چونی بی‌من» که قطعه ایست با کلام مولانا پس از آن اجرا و سپس قطعه «از عشق» به آهنگسازی سهراب پورناظری نواخته شد. قطعه آوازی «درون آینه» با شعری از حسین منزوی نواخته شد تا نهایتا نوبت به اجرای قطعه «چرا رفتی»، سروده سیمین بهبهانی برسد. با به اتمام رسیدن برنامه و تشویق و استقبال تماشاگران، اعضای گروه بار دیگر به جایگاه خود بازگشتند و قطعه «دل به دل» را برای تماشاگران اجرا کردند. تور کنسرت چرا رفتی که از مردادماه سال جاری در شهرهای مختلف کشور آغاز شده است در ادامه اجراهاى خود، ۲۲ بهمن ماه در اهواز، سالن شهدای کارگر به روی صحنه خواهد رفت.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه