هتک حرمت دختر جوان 19 ساله توسط معلم خصوصی اش!

هتک حرمت دختر جوان ۱۹ ساله توسط معلم خصوصی اش!

مرد جوان وقتی متوجه شد شاگرد خصوصی اش به ارتباط دوستی با او تمایلی ندارد، به قصد انتقام گیری از وی، تصاویر خصوصی اش را دزدیده و باهک کردن وبلاگش، او را به دردسر انداخته بود که از سوی پلیس فتای استان خراسان رضوی دستگیر شد.

سرهنگ عرفانی رییس پلیس فتای استان خراسان رضوی از دستگیری مردی که با هک کردن وبلاگ دختر نوزده ساله ای مشخصات وی را در شبکه های اجتماعی منتشر

و او و خانواده اش را دچار دردسر کرده بود، خبرداد و به خبرنگار ما گفت: اوایل بهمن امسال دختر جوانی با حضور در پلیس فتای استان خراسان رضوی، علیه یک مزاحم اینترنتی شکایت کرد.

وی افزود: در تحقیق از شاکی معلوم شد فردی با هک کردن وبلاگش، وبلاگ جدیدی را به نام وی راه اندازی و با درج مطالب غیراخلاقی، شماره تلفن همراه و خانه او را در آن ثبت کرده و از افراد خواسته برای ارتباط بیشتر با وی با این شماره ها تماس بگیرند.

رئیس پلیس فتای استان خراسان رضوی یاد آور شد: در ادامه تحقیقات مشخص شد پس از درج مشخصات و تلفن دختر جوان در این وبلاگ، افراد متعددی برایش تلفنی ایجاد مزاحمت کرده و علاوه بر آن، تعدادی از تصاویر خصوصی شاکی هم از رایانه اش سرقت و در شبکه های اجتماعی منتشر شده است. در این مرحله تحقیقات گسترده ای برای شناسایی و دستگیری متهم اینترنتی آغاز شد.

ردپای یک آشنا در هک کردن وبلاگ شاکی

عرفانی گفت: در ادامه تحقیقات چند روز پیش ماموران فتا موفق شدند مردی را که وبلاگ دختر جوان را هک و با راه اندازی وبلاگ جدید و نیز سرقت تصاویر وی، برایش ایجاد مزاحمت کرده بود در یکی از محله های مرکزی مشهد شناسایی و دستگیر کنند.

رئیس پلیس فتای خراسان رضوی افزود: متهم با انتقال به پلیس فتا، در بازجویی ادعا کرد با شاکی آشنایی نداشته و به اشتباه دستگیر شده است اما در مواجهه حضوری با شاکی، او متهم را شناسایی و عنوان کرد به عنوان معلم خصوصی برای آموزش رایانه به خانه شان رفت و آمد داشته و به وی پیشنهاد ارتباط دوستی داده اما او نپذیرفته و خانواده اش نیز با معلم خصوصی او تسویه حساب کرده اند.

عرفانی یادآور شد: با اطلاعات به دست آمده، متهم دوباره بازجویی شد و اعتراف کرد، در زمینه آموزش رایانه فعالیت داشته و با درج نام و شماره تماس خود در یک سایت اینترنتی هنرآموز جذب می کرده است.

اعتراف به جرم

وی گفت: در مرحله بعدی مشخص شد متهم برای آموزش رایانه به خانه شاکی راه یافته و پس از سه ماه به دختر نوزده ساله علاقه مند شده و به وی پیشنهاد دوستی داده و وقتی با پاسخ منفی دختر جوان مواجه شده، تصاویر خصوصی او از رایانه اش سرقت و با هک کردن وبلاگ وی، وبلاگ جدیدی به نام او راه اندازی و مشخصات، شماره تماس و مطالب غیراخلاقی به نام وی درج کرده و همچنین تصاویر وی را در شبکه های اجتماعی پخش کرده است.

زنگ خطر برای شهروندان

سرهنگ عرفانی رییس پلیس فتای استان خراسان رضوی با هشدار به شهروندان، از آنها خواست اگر قصد دارند افرادی را به عنوان معلم خصوصی فرزندان به منازلشان راه دهند، از آنها شناخت کافی داشته باشند.

همچنین به افرادی که در سایت های مختلف خود را به عنوان معلم خصوصی معرفی می کنند، اعتماد نکنند.

بنا بر این گزارش، متهم با قرار قانونی روانه زندان شد. تحقیقات تکمیلی از وی برای مشخص شدن دیگر جرایمش ادامه دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه