امروز می‌خواهم در مورد یک نوشیدنی گرم بر پایه اسپرسو بنویسم. «هانی‌کرم» [Honey Cream] ترکیب اسپرسو، عسل و خامه است، البته فکر می‌کنیم بهتر بود اسم این نوشیدنی هانی اسپرسو می‌بود؛ اما چون این نوشیدنی را به همین اسم به ما معرفی کردند ما هم همین عنوان هانی کرم را -هم- نوشتیم. ترتیب درست کردن هانی اسپرسو به این صورت است که مقداری عسل را در ته فنجان -یا ترجیحا در استکانی شبیه آنچه که در تصویر می‌بینید- می‌ریزید و سپس روی آن را یک شات اسپرسو ریخته و در نهایت روی نوشیدنی را با خامه می‌پوشانیم. اس ...

هانی کرم ، یک نوشیدنی گرم بر پایه اسپرسو

امروز می‌خواهم در مورد یک نوشیدنی گرم بر پایه اسپرسو بنویسم. «هانی‌کرم» [Honey Cream] ترکیب اسپرسو، عسل و خامه است، البته فکر می‌کنیم بهتر بود اسم این نوشیدنی هانی اسپرسو می‌بود؛ اما چون این نوشیدنی را به همین اسم به ما معرفی کردند ما هم همین عنوان هانی کرم را -هم- نوشتیم.

honeycream[WwW.KamYab.IR]

ترتیب درست کردن هانی اسپرسو به این صورت است که مقداری عسل را در ته فنجان -یا ترجیحا در استکانی شبیه آنچه که در تصویر می‌بینید- می‌ریزید و سپس روی آن را یک شات اسپرسو ریخته و در نهایت روی نوشیدنی را با خامه می‌پوشانیم. اسپرسو مورد استفاده بیشتر به صورت دارک است.

البته ممکن است خیلی از افراد طعم عسل و اسپرسو را دوست نداشته باشند و ترجیح بدهند اسپرسو را به صورت تلخ بنوشند و یا حداکثر آنرا با شکر قهوه‌ای کمی شیرین کنند اما برای افرادی که طعم شیرینی بیشتری دوست دارند می‌تواند نوشیدنی مناسبی باشد.

این نوشیدنی به صورت Honey’ed Espersso نیز معرفی شده است.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه