نویسنده کتاب - من زنده‌ام - به - زنده باد زندگی - می‌آید

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

نویسنده کتاب «من زنده‌ام» به «زنده باد زندگی» می‌آید

نویسنده کتاب «من زنده‌ام» به «زنده باد زندگی» می‌آید

مجله شبانگاهی «زنده باد زندگی» سه شنبه 27 آبان، میزبان خانواده‌ای تعزیه خوان خواهد بود.

به گزارش راسخون ، «محمدجعفر خسروی» با اعلام این خبر در گفت‌وگو با فارس گفت: با توجه به رسالت و هدف گروه برنامه ساز این برنامه که ترویج سبک زندگی ایرانی- اسلامی است، امشب میزبان خانم معصومه آباد (نویسنده کتاب «من زنده‌ام») به همراه همسر و فرزندانشان در برنامه هستیم تا به مناسبت هفته کتابخوانی درخصوص نگارش کتاب خود و نقش و حضور خانواده در موفقیتشان، مطالبی را بیان کنند.

خسروی تأکید کرد: کتاب «من زنده ام» خاطرات اسارت دوران اسارت همین نویسنده موفق است که خودش قلم به دست گرفته و بسیار زیبا و هنرمندانه، خاطراتش را ثبت کرده است. نگارش این کتاب به صورتی است که وقتی شروع به خواندن آن می کنیم، کشش و جذبه‌ای عجیب، خواننده را وادار می کند به ادامه خواندن کتاب ادامه دهد.

تهیه کننده و مجری این مجله شبانگاهی خاطرنشان کرد: در بخش خانوادگی برنامه هم میزبان خانواده ای تعزیه خوان هستیم که پدر خانواده و پسرانش و نوه اش همگی به حرفه و هنرتعزیه خوانی مشغولند. رضا حیدری (پدر خانواده) به همراه عباس، حمیدرضا و مجتبی (پسرانشان) و محمدتقی حیدری (نوه) با یکدیگر در اس��ودیوی برنامه حاضر می شوند تا پیرامون انتقال این هنرو حرفه بصورت نسل در نسل در خانواده شان مطالبی را عنوان کنند.

«زنده باد زندگی» کاری از گروه خانواده شبکه دو سیماست که محمدجعفر خسروی تهیه کنندگی و اجرای آن را به عهده دارد. این برنامه از یکشنبه تا چهارشنبه ساعت 23:45 به مدت 120 دقیقه به روی آنتن شبکه دو سیما می‌رود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه