نمایشگاه - درخت درون - در نگارخانه مس‌نگار برگزار می‌شود

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

نمایشگاه «درخت درون» در نگارخانه مس‌نگار برگزار می‌شود

نمایشگاه «درخت درون» در نگارخانه مس‌نگار برگزار می‌شود

نمایشگاه «درخت درون» ۲۷ شهریور به مدت پنج روز در نگارخانه مس‌نگار برگزار می‌شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس ، نگارخانه مس‌نگار برای معرفی گونه‌های مختلف هنرهای صناعی ایران، این بار نمایشگاه متفاوتی را تدارک دیده است با عنوان «درخت درون». در این نمایشگاه پنج روزه که از روز جمعه 27 شهریورماه در نگارخانه مس‌نگار افتتاح خواهد شد، تندیس‌های مفتولی و دست ساخته‌ی سید رسول شبیری به نمایش گذاشته خواهند شد.

به نقل از روابط عمومی گالری مس‌نگار؛ تندیس‌های مفتولی رسول شبیری نگاه نوینی هستند به این شاخه از هنر، که امروز با نام وایرآرت (wire art) شناخته می‌شود. هنرمند که به خوبی توانسته است یکی از هنرهای صناعی شناخته در جهان را با رویکرد مفهومی نوینی درآمیزد، در تمام آثارش روح و ظرافتی را دمیده است که در هنرمندان چنین رشته‌های، بدیع و نادر است. به سیاق هنرمندان نوآور و متعهد جهان، تندیس‌های رسول شبیری، زبان ابراز دغدغه‌های شخصی و اجتماعی او هستند. مفتول‌های در هم تنیده آثارش که اجراهای بسیار ظریف و دقیقی دارند، از مفاهیم اجتماعی و انسانی سرشارند و داستان‌هایی را روایت می‌کنند که هر یک به نوعی گره‌های شخصی و اجتماعی ما هستند. تندیس‌های که سخت می‌شود باور کرد هر کدام داستان و لهن خودشان را دارند و مفاهیمی چون تنهایی، بیگانگی، خود شیفتگی، اراده، اتحاد، خودباوری، ایستادگی و بالندگی را حکایت می‌کنند.

نمایشگاه «درخت درون» در روز جمعه هفته جاری،27 شهریور، از ساعت 16:30 افتتاح شده و به مدت پنج روز در گالری مس‌نگار واقع در مجتمع پارک پرنس، واحدِ تجاریِ شماره 5 و به نشانی تهران، خیابان ملاصدرا، خیابان شیراز شمالی، کوچه حکیم اعظم، برپا خواهد بود.


کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه