نمایشگاه از فرش تاعرش در فرهنگسرای نیاوران

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش هنرهای تجسمی:

نمایشگاه از فرش تاعرش در فرهنگسرای نیاوران

 نمایشگاه از فرش تاعرش در فرهنگسرای نیاوران

نمایشگاه خوشنویسی و قلمکاری محسن سلیمانی با عنوان « از فرش تا عرش» در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از ایرنا ، مجتمع آفرینش های هنری 'سلام' در راستای ترویج هنر غنی ایرانی - اسلامی در ورای مرزهای ایران و پس از فعالیت تخصصی هدفمند و برگزاری نمایشگاه های هنری فاخر در بیش از 12 کشور مختلف جهان، نمایشگاه از فرش تا عرش (شکوه قلم نستعلیق و ثلث در قلمکار ) را در مرکز هنری جمال رشیدی شهر استانبول برپا کرد.

بر اساس گزارش روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، این نمایشگاه همراه با نمایش ارزش های نوین خوشنویسی ایرانی در یکی از مهمترین مراکز خوشنویسی جهان اسلام، ثبت رکورد جدیدی را در فروش آثار هنر ایرانی در عرصه بین المللی رقم زد.


این مجتمع هنری بر آن است تا تجارب هنری خود را که با شیوه کارگاهی و خرد جمعی هنرمندان زبده انجام گرفته، برای نخستین بار در داخل کشور به هنرمندان و هنردوستان هموطن در قالب نمایشگاه تلفیق خوشنویسی و قلمکاری، این هنر شناخته شده، مردمی و آشنا با ذائقه ایرانیان را معرفی کند.


آیین گشایش این نمایشگاه یکشنبه 25 مردادماه ساعت 18 در گالری شماره یک فرهنگسرای نیاوران برگزار می شود.


علاقه مندان برای بازدید از این نمایشگاه که تا سوم شهریورماه دایر است، می توانند همه روزه از ساعت 10 تا 19و جمعه ها 14 تا 19 به نشانی خیابان پاسداران روبروی پارک نیاوران فرهنگسرای نیاوران مراجعه کنند.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه