حسین همتی نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این جلسه با اشاره به آثار ترافیک و آلودگی هوای ناشی از آن بر سلامت شهروندان تهرانی گفت: سرطان در تهران بیداد می‌کند. همتی با بیان این که با توجه به شیوع بیماری سرطان، چاره‌ای جز اختصاص قسمت‌های بیشتری از ظرفیت مراکز درمانی به بیماران مبتلا به سرطان نداریم، افزود: بخش‌های ویژه سرطان در بیمارستان‌های تهران هر روز گسترش می‌یآبد. شناسایی ۵۰۰ مدرسه پرخطر در معابر اصلی تهران. نماینده پلیس راهور تهران بزرگ نیز در این جلسه با اشاره با شناسایی ۵۰ ...

حسین همتی نماینده وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در این جلسه با اشاره به آثار ترافیک و آلودگی هوای ناشی از آن بر سلامت شهروندان تهرانی گفت: سرطان در تهران بیداد می‌کند.

همتی با بیان این که با توجه به شیوع بیماری سرطان، چاره‌ای جز اختصاص قسمت‌های بیشتری از ظرفیت مراکز درمانی به بیماران مبتلا به سرطان نداریم، افزود: بخش‌های ویژه سرطان در بیمارستان‌های تهران هر روز گسترش می‌یآبد.

1-Saratan[WwW.KamYab.IR]

شناسایی ۵۰۰ مدرسه پرخطر در معابر اصلی تهران

نماینده پلیس راهور تهران بزرگ نیز در این جلسه با اشاره با شناسایی ۵۰۰ مدرسه پرخطر در تهران گفت: این مدارس در معابر اصلی تهران واقع شده‌اند و دانش‌آموزان آن‌ها بیشتر در معرض خطر تصادفات رانندگی قرار دارند و پلیس راهنمایی و رانندگی تدابیر و تمهیدات ویژه‌ای را به منظور تامین ایمنی دانش‌آموزان این مدارس پیش‌بینی کرده است.

مراد مرادی با بیان این‌ که دستورالعمل طرح انتظامی ‌ـ ترافیکی بازگشایی مدارس به پلیس راهنمایی و رانندگی مناطق تهران ابلاغ شده، افزود: کنترل عملیاتی ناوگان حمل و نقل شهری به ویژه خودروهای سرویس مدرسه با هدف کاهش حوادث احتمالی و افزایش ایمنی دانش‌آموزان، از جمله مواردی است که در این دستورالعمل مورد توجه قرار گرفته است.

2-Saratan[WwW.KamYab.IR]

منبع: سایت نیمروز
آماده‌باش صد در صدی پلیس در مهر ماه

نماینده فرماندهی انتظامی تهران با اشاره به آماده‌باش صد در صدی‌ نیروی انتظامی در دو بخش صف و ستاد گفت: عوامل انتظامی به همراه پلیس راهور در روزهای نخست آغاز سال جدید تحصیلی به صورت تمام وقت نسبت به کنترل همه جانبه مدارس و معابر اطراف آن اقدام خواهند کرد.

پرویز یعقوبی با بیان این که پاس‌های پیاده در معابر شهر به ویژه در محدوده مدارس افزایش می‌یابد، افزود: برخورد با فروشندگان مواد غذایی غیر بهداشتی و توزیع کنندگان مواد مخدر در سطح شهر و نیز مزاحمان خیابانی در اطراف مدارس دخترانه در این ایام در دستور کار نیروی انتظامی قرار دارد.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه