نماهنگ فوتبالی - صلح و مهربانی در جهان - در شبکه‌های برون مرزی و سطح شهر

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش تلوزیون:

نماهنگ فوتبالی «صلح و مهربانی در جهان» در شبکه‌های برون مرزی و سطح شهر

نماهنگ فوتبالی «صلح و مهربانی در جهان» در شبکه‌های برون مرزی و سطح شهر

پخش کلیپ «صلح و مهربانی در جهان» ساخته الهام قره‌خانی و مهرتاش مهدوی که به بهانه جام جهانی فوتبال 2014 و با مضمون صلح جهانی ساخته شده، چند روز است که در شبکه‌های برون مرزی آغاز شده و با استقبال روبرو شده است.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از فارس ، پخش کلیپ «صلح و مهربانی در جهان» ساخته الهام قره خانی و مهرتاش مهدوی که به بهانه جام جهانی فوتبال2014 و با مضمون صلح جهانی ساخته شده،چند روز است که در شبکه های برون مرزی جام جم یک، دو و سه آغاز شده و با استقبال بی سابقه‌ای در سطح جهان از سمت بینندگان غیر فارسی زبان این شبکه ها مواجه شده است.

این کلیپ که مدتی است در سینماها قبل از اکران فیلم‌ها به نمایش در می آید،حالا در مترو و بوستانهای شهر تهران هم برای عموم پخش می شود تا صلح دوستان و فوتبال دوستان در همه جا بتوانند این کلیپ را ببینند.

در این نماهنگ سه دقیقه ای که با همراهی یکی از آثار استاد روحانی و با اطلاع ایشان ساخته شده، سی و دو کودک حضور دارند که هرکدام نماد یکی از کشورهای صاحب تیم در جام جهانی است.

الهام قره‌خانی و مهرتاش مهدوی ساخت مستند هایی درباره علی حاتمی، جمشید مشایخی،خسرو شکیبایی و شهرداد روحانی را در کارنامه خود دارند. سید هادی منبتی تهیه کننده «صلح و مهربانی در جهان»است که در موسسه تصویر شهر و با حمایت فدراسیون فوتبال،شرکت تجهیز و نگهداری اماکن ورزشی(مجموعه ورزشی آزادی) و آکادمی فوتبال تهیه شده است.

عوامل این مستند عبارتند از: طراح و کارگردان:الهام قره خانی، مهرتاش مهدوی/آهنگساز و رهبر ارکستر: شهرداد روحانی/ تهیه کننده:سید هادی منبتی/مدیر فیلمبرداری: مهدی اصلانی/ مجری طرح: افشین صادقی/ تدوین: امید مردان بیگی/ دستیار اول کارگردان و برنامه ریز:پوریا ساعت ساز/ مدیر تولید:حسن خضرآبادی/گریم:مسعود رئیس الساداتی/ عکاس:محمدرضا امیر صادقی،صابر صابری/ دستیار کارگردان: حمید عسگری/ دستیاران فیلمبردار: امیرعلی صبا، عرفان مجاهد/ نقاشی ابتدای نماهنگ: حسین زارعی/ مدیر تدارکات:عبدالله آزاد/ صدابردار کودک: احمدرضا یلمچی/ گوینده کودک:پویا بخشی/ روابط عمومی:علی ظهوری راد.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه