نام علی کریمی در لیست ده غایب بزرگ جام جهانی!

جام جهانی 2014 برزیل

جام جهانی 2014 برزیل

نام علی کریمی در لیست 10 غایب بزرگ جام جهانی 2014 که توسط FIRSTPOST منتشر شده دیده می شود.

جام جهانی 2014 برزیل 10 روز دیگر آغاز می‌شود. تیم ملی فوتبال ایران به عنوان یکی از 32 تیم حاضر در این رقابت‌ها باید در گروه F با تیم‌های آرژانتین، نیجریه و بوسنی و هرزگوین به رقابت بپردازد.

پایگاه اینترنتی “FIRSTPOST” در گزارشی به معرفی 10 بازیکن بزرگ فوتبال جهان پرداخت کرد که بنا به دلایلی برای حضور در جام جهانی به تیم ملی کشورشان دعوت نشدند.

یکی از این 10 بازیکن، علی کریمی – بازیکن باشگاه فصل قبل تراکتورسازی است که کارلوس کی‌روش او را در لیست 30 نفر برای حضور در جام جهانی قرار نداد.

* علی کریمی: کریمی با تجربه بارها آرزویش برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل را اعلام کرد، اما کارلوس کی‌روش که همیشه در مصاحبه‌هایش به تمجید این ها‌فبک 35 ساله پرداخته و او را یکی از بهترین بازیکنانی توصیف کرده، در نهایت از این بازیکن برای جام جهانی 2014 برزیل دعوت نکرد تا رویای حضور در بزرگ‌ترین رویداد فوتبال جهان برای کریمی به پایان برسد.

علی کریمی یکی از بازیکنانی بود که در انتخابی جام جهانی نقش مهمی در راهیابی ایران به برزیل ایفا کرد. او یکی از معروف‌ترین بازیکن فوتبال ایران است و البته یکی از جنجالی‌ترین آنها.

کریمی در سال 2008 به صراحت از فدراسیون فوتبال ایران انتقاد کرد. نتیجه‌ این انتقاد باعث شد او از حضور در تیم ملی ایران منع شود، اما با مداخله محمود احمدی نژاد به تیم ملی ایران بازگشت. او البته در جام ملت‌های 2011 حضور نداشت. در شرایطی که رفتارهای مخالف بدون توجه به نام و جایگاه فرد خیلی زیاد تحمل نمی‌شود کی‌روش روی نام او را برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل خط قرمز کشید. البته مرد پرتغالی از اهمیت و جایگاه کریمی در فوتبال ایران با خبر بود و همین خاطر در مصاحبه‌هایش به تمجید از این بازیکن 35 ساله پرداخت.

کریمی یکی از بازیکنان بزرگی است که نتوانست در جام جهانی 2014 برزیل حضور داشته باشد.

پایگاه اینترنتی “FIRSTPOST” در ادامه 10 بازیکن بزرگ فوتبال جهان که برای حضور در جام جهانی 2014 برزیل به تیم ملی کشورشان دعوت نشده‌اند را به شرح زیر اعلام کرد:

1- سمیر نصری (فرانسه)

2- مایکل کریک (انگلیس)

3- کارلوس توس (آرژانتین)

4- فیلیپه کوتینیو (برزیل)

5- لوکاس نیل (استرالیا)

6- لاندون دوناوان (آمریکا)

7- ماریو گومس (آلمان)

8- گائل کلیچی (فرانسه)

9- اشلی کول (انگلیس)

10- علی کریمی (ایران)/ خبرآنلاین

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه