ميني سريال - پيدا و پنهان - ، دو تله فيلم شد

سرویس هنر جوان ایرانی به نقل از راسخون؛ بخش سینما و تئاتر:

مینی سریال «پیدا و پنهان»، دو تله فیلم شد

 ميني سريال «پيدا و پنهان»، دو تله فيلم شد

مینی سریال «پیدا و پنهان» در قالب دو تله فیلم با عناوین«تنهایی» و «چراغ ها را خاموش می کنم»، آخر هفته جاری روی آنتن شبکه سه می رود.

به گزارش جوان ایرانی به نقل از بانی فیلم ، «تنهایی» به کارگردانی آرش معیریان ، پنجشنبه 29آبان ساعت 19:30 از شبکه سه سیما پخش می شود. درخلاصه داستان این فیلم با بازی فرامرز قریبیان، کوروش سلیمانی، سیما خضرآبادی آمده است: روزبه که مترجم وزارت دارایی است به طور ناخواسته واز روی اجبار از سوی عوامل بیگانه مورد سوء استفاده قرار میگیرد. مامورین وزارت اطلاعات که از مدتها قبل او را تحت نظر داشتند از وی خواستند تا با عامل بیگاته به نام بارناد که به عنوان رایزن اقتصادی در سفارت انگلیس در کشور مشغول به کار است به همکاری ادامه دهد و ...

این اثر تولید سال 1391 به تهیه کنندگی محمد رضا عباسیان است .


«چراغ ها را خاموش می کنم» به نویسندگی حسین تراب نژاد و کارگردانی آرش معیریان، داستان آقای فاضلی کارمند شرکت نفت است که با همسرش فریبا و دو فرزندش در تهران زندگی ��ی کند. اما همسرش که مدیر یک شرکت است، اصرار دارد که به آمریکا بروند اما فاضلی نمی پذیرد و فریبا به همراه بچه ها به آمریکا میرود و... .


فرامرز قریبیان، حمید رضا پگاه، امیر حسین آرمان بازیگران اصلی این فیلم هستند. این فیلم جمعه 30 آبان ساعت 19:30 روانه آنتن شبکه سه می شود.


نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه