مورینیو گران ترین مربی جهان خواهد شد

رومن آبراموویچ پیشنهاد تمدید قرارداد مورینیو تا سال 2019 را با افزایش حقوق چشمگیر و پاداش به این مربی داده است

ژوزه مورینیو از وقتی که برای دومین بار هدایت چلسی را بر عهده گرفت قول داد تا تیمی بسازد که سالها در فوتبال انگلیس به قهرمانی برسد و به تیمی بزرگ تبدیل شود.

ژوزه مورینیو

ژوزه مورینیو

او در تابستان چند بازیکن باارزش نظیر فابرگاس و کاستا را به تیم خود آورد و توانست این فصل یکی از مقتدرانه ترین قهرمانی های لیگ برتر را جشن بگیرد و جام اتحادیه را نیز به کلکسیون افتخارات خود اضافه کند. ولی حذف تلخ از لیگ قهرمانان اروپا نشان داد تا چلسی برای تبدیل شدن به تیمی بزرگ نیاز به چند بازیکن بزرگ نیز دارد.

به گزارش دیلی استار، رومن آبراموویچ که از قهرمانی مقتدرانه تیمش در لیگ برتر حسابی سر ذوق آمده پیشنهاد تمدید قراردد مورینیو را با حقوق هفتگی 335 هزار یورو به این مربی داده است. در صورتی که مورینیو این دستمزد را برای تمدید قرادادش تا سال 2019 قبول کند او به گرانقیمت‌ترین مربی جهان تبدیل خواهد شد.

آبراموویچ همچنین به مورینیو وعده داده در صورتی که طی 4 سال آینده این تیم را به قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا برساند 7 میلیون یورو به او پاداش خواهد داد.

به نظر نمی‌رسد مورینیو مشکلی برای تمدید قردادش با این تیم داشته باشد مالک متمول چلسی به سرمربی تیمش قول داده که این فصل تمام تلاش خود را به کار خواهد بست تا چند بازیکن بزرگ را به ترکیب چلسی اضافه کند.

صحبت از پیوستن گرت بیل، آنتوین گریزمان و رافائل واران در حالی به چلسی مطرح شده که این تیم به حداقل 120 میلیون یورو نیاز دارد تا این 3 ستاره را در تابستان به خدمت بگیرد./ ایسنا

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه