نایاب فان – حمید رضا ترقی ضمن ارشد موتلفه درباره حمله به مطهری ضمن رد این اقدامات از سوی برخی جریان های اصول گرا، اظهار نمود: خود افراد هم باید مراقب باشند که حرف‌هایشان تحریک‌کننده نباشد. به نظر من نمی‌شود یک طرفه قضاوت کرد. صحبت‌هایی که آقای مطهری پیش از این مطرح کردند یک مقدار خلاف مسیر آب و خلاف سیل شنا کردن است و خود این به طور طبیعی یکسری واکنش‌هایی را به وجود می‌آورد که این واکنش‌ها از کنترل خارج می‌شود. نمایندگان مجلس باید در طرح موضوعات و مسائل به گونه‌ای حساب‌شده عمل کنند که صحب ...

“مطهری خلاف سیل شنا کرد و باید مراقب باشد!”

نایاب فان – حمید رضا ترقی ضمن ارشد موتلفه درباره حمله به مطهری ضمن رد این اقدامات از سوی برخی جریان های اصول گرا، اظهار نمود: خود افراد هم باید مراقب باشند که حرف‌هایشان تحریک‌کننده نباشد. به نظر من نمی‌شود یک طرفه قضاوت کرد. صحبت‌هایی که آقای مطهری پیش از این مطرح کردند یک مقدار خلاف مسیر آب و خلاف سیل شنا کردن است و خود این به طور طبیعی یکسری واکنش‌هایی را به وجود می‌آورد که این واکنش‌ها از کنترل خارج می‌شود. نمایندگان مجلس باید در طرح موضوعات و مسائل به گونه‌ای حساب‌شده عمل کنند که صحبت‌هایشان موجب تحریک نیروهای متعصب و تندرو نشود.

اما از سوی دیگر، حجت‌الاسلام سید محمد غروی عضو شورای مرکزی جامعه مدرسین قم تصریح کرد: نباید صرف اینکه کسی نقدی نسبت به عملکردی از عملکردها دارد؛ اقدامات و برخوردهای تند داشته باشیم و به او حمله کنیم. همه چیز باید در چاچوب باشد.این فضاسازی‌ها در جاهای دیگر و حتی قم هم صورت گرفته است، این رفتارها قابل قبول نیست، نباید به سخنران‌هایی که در همایش‌های قانونی صحبت می‌کنند به بهانه حفظ ارزش‌ها توهین شود.

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه